Sapnai prasidedantys A

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Aplankymas
Aplankytam būti - reiškia netikėta darbą; aplankyti kitą - turto praradimas; kunigo apsilankymas į, namus - reiškia kokią nors..
Aplankyti
Sapne ką nors aplankyti - galimi nuostoliai. Jei jus aplanko daktaras - turėsite naudos. Jei apsilanko kunigas - būsite baramas. Jei..
Apleisti
Jei sapnuojate, kad esate visų apleistas, turėsite sunkumų įgyvendindami savo planus. Apleisti kitus - matysite kitų beviltišką padėtį,..
Apleisti savo butą ir šeimyną
Greit pateksi į kalėjimą; matyti kitą apleidžiant namus - per savo pažįstamus pakelti didelius nuostolius; apleisti sapne valdiškus..
Aplenkti
Ką bėgantį - pragyventi tą žmogų. ..
Aplenkti
Aplenkti ką bėgantį - ilgiau už tą žmogų gyvensite. ..
Aplodismentai
Sapnuoti, kad plojote, reiškia būsimus priekaištus ir pasmerkimus. ..
AploŠti
Ką nors sapne aplošti kortomis - jūsų ateitis sunki. Jeigu sapne jus aplos, išsipildys jūsų planai. ..
Aplošti kortomis
Kitus - reiškia sunkią ateitį; pačiam būti aploštam kitų - laimingai seksis visi sumanymai; lošiant kortomis neturėti pinigų -..
Apmėtyti akmenimis
Sapnuoti, kad ką nors apmėtote akmenimis arba matote tai darant kitus, reiškia: prisiminkite, kad anksčiau ar vėliau piktadariai bus..
Apranga
Apranga gali būti ir geras, ir blogas ženklas, priklausomai nuo aprangos pobūdžio ir kokybės, priklausomai nuo to, ar apranga yra prabangi,..
Apsauga
Jei sapnuojate, kad jums paskirta apsauga, viršininkas apribos jūsų laisvę, nepritars kelionei į užsienį. ..
Apsauga
Sapne apsaugą turėti - apgaulė; apsaugos sapne netekti - įveiksi savo priešininką. ..
Apsiaustas
Per didelis - rūpestis; suplyšęs - žadinti pasigailėjimą; sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir..
Apsiaustas
Apsiaustą naują apsivilkti sapne - rūpesčių ir nemalonumų pabaiga. Jeigu sapne purpurinį apsiaustą vilkėsite, turtingam žmogui -..
Apsiaustas
Sapnuoti, kad apsivelkate apsiaustą, reiškia globą iš giminaičių pusės ir didelės vertės pirkinį. Apsiaustą nusivilkti yra bėdos..
Apsiaustis
Jei sapnuojate apsiaustį, kažkas nori jums padėti išeiti iš apgaulės. Stenkitės nuo savęs nutolinti tą žmogų, – jis siekia jus..
Apsiaustis
Jei sapnuojate apsiaustį, kažkas nori jums padėti išeiti iš apgaulės. Stenkitės nuo savęs nutolinti tą žmogų, - jis siekia jus..
Apsiaustis (apgultis)
Jei sapnuojate apsiaustį, kažkas nori jums padėti išeiti iš apgaulės. Stenkitės nuo savęs nutolinti tą žmogų, - jis siekia jus..
Apsimesti
Apsimesti sapne, kad dorai gyvenate, geresnis už kitus esate - nepasukite klystkeliais, nes galite nebesugrįžti. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai