Sapnai prasidedantys A

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Atkimšti
Sapnuoti, kad atkemšate butelį, reiškia, kad jus nudžiugins nelauktas apsilankymas. ..
Atkimštukas
Patirsi malonybių. ..
Atlaidai
Atlaidus sapne regėti - turėsite nuostolių. ..
Atlaidai
Sapne regėti atlaidus - nuostoliai. ..
Atlasas (audinys)
Matyti atlasą - laukia dideli pirkiniai. Pirkti atlasą - bereikalingos išlaidos. Dėvėti atlasinius drabužius - sustiprės jūsų..
Atlasas (audinys)
Sapnuoti atlasą reiškia, kad jūs per daug žavitės savo komfortu. ..
Atlasas (geografijos)
Jeigu sapnuojate, kad vartote atlasą, vadinasi, reikia įvertinti savo galimybes prieš pradedant darbą arba rimtai pagalvoti, ar verta vykti..
Atleidimas
Sapne prašyti atleidimo už nebūtas kaltes - susirūpinsite savo reikalais, bet galų gale viskas susitvarkys. Jeigu sapnuojate, kad..
Atleidimas (dovanoti)
Matyti sapne, iš šono, nuodėmių atleidimą - ką nors sugėdysite ir pats degsite iš gėdos; sapne gauti kieno nors atleidimą reiškia,..
Atleisti (dovanoti)
Sapnuoti, kad kam nors atleidžiate, reiškia, kad jūsų gera širdis ir jūsų inteligentiškumas padės jums toli nueiti. ..
Atletas
Sapnuoti atletus arba atletikos varžybas pranašauja kovas, kliūtis, kurias reikės įveikti. ..
Atletas
Sapnuoti atletus arba atletikos varžybas pranašauja kovas, kliūtis, kurias reikės įveikti. Nebijokite priešų, juos galite atremti. ..
Atliekos
Matyti sapne atliekas - sprendimai dėl nemalonių dalykų. Jei nesibjaurite, tuomet sprendimas jau yra arba jis greitu laiku bus rastas ir..
Atlydys
Matyti atlydį - nepasitvirtins jus kamuojanti bloga nuojauta. ..
Atlyginimas
Jei gaunate padidintą atlyginimą, jūsų laukia nusivylimas. Jei gaunate sumažintą atlyginimą - neįtiksite savo viršininkui jei..
Atlyginimas
Jei sapnuojate, kad gaunate atlyginimą, reiškia, kad laidote pinigus nenaudingiems dalykams ir paskui skundžiatės, kad negalite įsigyti..
Atlyginimas
Sapnuoti, kad kam nors atlyginate, reiškia, kad turite nuoširdų ir karštą būdą. Esate netinkamas laikyti ilgai neapykantą priešui ir..
Atlyginimas
Jei sapnuojate, kad gaunate atlyginimą, reiškia, kad leidžiate pinigus nenaudingiems dalykams ir paskui skundžiatės, kad negalite įsigyti..
Atlyginimas (alga)
Sapne pačiam gauti - nuostoliai, nemalonumai dėl pinigų; algos sapne negauti - teks ieškoti naujo darbo; atlyginimą taupyti - esi perdaug..
Atlyginti
Sapnuoti, kad kam nors atlyginate, reiškia, kad turite nuoširdų ir karštą būdą. Esate netinkamas laikyti ilgai neapykantą priešui ir..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai