Sapnai prasidedantys A

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Ašaros
Sapnuoti ašaras yra teigiamas ženklas: laukia džiaugsmas, sėkmė; kitam sapne šluostyti ašaras - išsiskyrimas su mylimu žmogumi; juoktis..
Ašmenys
Sapnuoti daiktus, turinčius aštrius ašmenis - yra išdavystės ir apgaulės ženklas. ..
Ašmuo
Sapnuoti daiktus, turinčius aštrius ašmenis, yra išdavystės ir apgaulės ženklas. Vienas žmogus iš kriminalinių sluoksniu bando..
Ąsa
Ąsą auksinę sapnuoti - turtas, sidabrinę - esate patenkintas gyvenimu. Sapnuoti molinę ąsą arba ją dirbti - mokysitės keramikos. ..
Ąsa
Ąsą matyti auksinę - reiškia turtingumą; ąsą sidabrinę matyti - reiškia pasitenkinimą gyvenimu: ąsą padirbti iš aukso arba sidabro..
Ąsotis
Jeigu sapnuojate, kad ąsotis pilnas skaidraus skysčio, tai jūsų gerovė bus vertinama labiau negu jūs. Daug ištikimų draugų susivienys,..
Ąsotis
Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate; tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir..
Ąžuolas
Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą. Sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia..
ąsotis
Jei sapnuojate pilną vandens ąsotį, reiškia, kad jus įsitvirtinsite savo amate. Tuščias arba sudaužytas ąsotis yra mirties, ligos ir..
ąžuolas
Sapnuoti didelį, vešlų, tankia lapija ąžuolą rodo turtingumą, pelną ir ilgą gyvenimą. Sapnuoti, kad lipate į ąžuolą, reiškia..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai