Sapnai prasidedantys A

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Akvamarinas
Sapnuoti akvamariną reiškia lengvabūdiškumą. Nebūkite per daug išpuikęs! verčiau pagalvokite apie savo turto padidinimą ir apie..
Akvariumas
Sapnuoti akvariumą - greitai sulauksit pripažinimo, sėkmės. ..
Akvariumas
Sapnuoti akvariumą yra geras ženklas. Netrukus fortūna pasibels į jūsų duris. Neleiskite jai pasprukti. ..
Akys
Akys - negandos, pašliję reikalai. Gražios akys - džiaugsmas. Didelės akys - turtas. Ašarotos akys - bloga ateitis. Silpnos -..
Akys
Žydros - karšta meilė; juodos - saugokis netikrų draugų; pilkos - jūsų laukia neištikimybė, abejingumas, išdavystė; nuleistos -..
Akėčios
Sapnuoti akėčias — priminimas, kad reikia atsikratyti namuose nereikalingų daiktų, ypač pavasarį; jei vyras sapnuoja, kad akėja lauką..
Alavas
Regėti alavą - būsite neteisingai apkaltinti. Lieti alavą - laiminga santuoka. Kulkos iš alavo - geros naujienos. ..
Alavijas
Matyti alaviją sapne, jei negaluojate, gali reikšti, kad nepamirštumėte gydytis Šiuo augalu. Taip pat tai gali būti įspėjimas, kad..
Alchemikas
Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis. ..
Alchemikas
Sapnuoti, kad esate alchemikas, reiškia, kad gyvenate iliuzijomis. Jei norite pasiekti tai, ko trokštate, labiau pasikliaukite realybe. ..
Alebastras
Sapne regėti alebastrą reiškia sėkmingas vedybas ir reikalų sėkmę, jeigu moteris sapnuoja, kad pametė gipsinę dėžutę, vadinasi, ji..
Alegorija
Sapne girdėti kalbant alegorijomis reiškia, kad meilės reikaluose būsite neryžtingi. Šis sapnas įsimylėjusiems žada lemtingą posūkį..
Aleliuja
Girdėti giedant aleliuja reiškia, kad jums atsiras šviesaus džiaugsmo šaltinis. ..
Alga (atlyginimas)
Sapne pačiam gauti - nuostoliai, nemalonumai dėl pinigų; algos sapne negauti - teks ieškoti naujo darbo; atlyginimą taupyti - esi perdaug..
Algalapis
Matyti algalapyje didelę pinigų sumą - geras ženklas. Žiūrėti į algalapį bet nematyti sumos - svajonės neatitinka realybės...
Aliarmas
Jeigu sapne girdite pavojų skelbiantį signalą -perspėjimas susirūpinti. ..
Aliejus
Aliejų iš rankų tekant matyti - reiškia didelę nelaimę; pačiam sunkti aliejų iš sėmenų - reiškia didelį džiaugsmą ir laimę;..
Aliejus
Aliejus reiškia nerimą, dirglumą. Matyti aliejų - noras išsivaduoti iŠ sielos ir kūno įtampos, išsaugoti ramybę, išvengti bet kokios..
Aliejus
Per sapną matyti į butelius ar stiklainius supiltą aliejų yra geras ženklas ir reiškia gausų derlių valstiečiui ir laimę kitiems...

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai