Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Beretė
Sapnuoti, kad nešiojate beretę, reiškia: jei esate moteris, beprotiškai įsimylėsite vyriškį, kuris nebus vertas jūsų jausmo; jei esate..
Berniukai, merginos
Sapnuoti, kad matote triukšmaujančius berniukus, reiškia rūpesčius ir nemalonumus. Apskritai tai nėra geras ženklas, išskyrus, kai..
Berniukai, merginos (vaikai)
Sapnuoti, kad matote triukšmaujančius berniukus, reiškia rūpesčius ir nemalonumus. Apskritai tai nėra geras ženklas, išskyrus, kai..
Bertuvėlis
Jei sapnuojate bertuvėlį, tai jis, kaip ir visi namų apyvokos rakandai, yra jūsų veiklos ir jūsų gyvenimo atspindys. Jei bertuvėlis yra..
BerŽas
Matyti beržą ar beržus - sėkminga kelionė arba susitikimas su draugais. Jei lipate j beržą, teks slėptis nuo įkyrių draugų,..
Beržas
Regėti - būsi nubaustas; lipti į jį - patirsi kokį malonumą. ..
Beržinė rykštė
Susapnuoti beržinę rykštę - turėsi atsakyt už savo poelgius. ..
Beržynas
Sapne matyti beržyną - planai, viltys turėtų išsipildyt. ..
Besimaudantys
Matyti sapne besimaudančius apskritai yra būsimo džiaugsmo ir laimės ženklas; bet jei besimaudantieji yra jūroje, ežere ar upėje,..
Besimaudantys
Matyti sapne besimaudančius apskritai yra būsimo džiaugsmo ir laimės ženklas. Bet jei besimaudantieji yra jūroje, ežere ar upėje,..
Betvarkė
Sapnuoti betvarkę - su tavim blogai elgiasi. ..
Beviltiškas
Sapnuoti, kad esate netekęs vilties, reiškia: turėkite kantrybės, jūsų laukia geresnė ateitis. ..
Beviltiškumas
Sapnuoti, kad esate netekęs vilties, reiškia: turėkite kantrybės, jūsų laukia geresnė ateitis. ..
BeŽdŽionĖ
Jeigu regite beždžionę, vadinasi, neteisingi žmonės trokšta pakenkti jūsų interesams. Jeigu mergina sapnuoja beždžionę, vadinasi, ji..
Beždžionė
Jei sapnuojate, kad matote beždžionę, reiškia, kad kalbėdami darote per daug grimasų ir visi iš jūsų šaiposi. ..
Beždžionė (gyvūnai)
Laipiojančios - susidedi su kvailiais; erzinti jas - iš netyčių ką užgauti; nukauti - nugalėti atkaklų priešininką; beždžionės..
Biblija
Jeigu sapnuojate bibliją, vadinasi, pajusite palaimą. Matyti arba skaityti bibliją - jūsų laukia svarbus, bet sunkus išbandymas. Matyti,..
Biblija (šventi daiktai)
Matyti - reiškia didelį džiaugsmą ir pagarbą; bibliją skaityti - ramumas; matyti kitus bibliją skaitant - apgailestauja tavo draugai,..
Biblioteka
Jeigu sapnuojate, kad esate bibliotekoje, vadinasi, pajusite draugų nepasitenkinimą. Galimas susidomėjimas senais papročiais; jų..
Biblioteka
Regėti ją - išgirsi gerą patarimą, į kurį verta įsiklausyti; sapnuoti, kad esate bibliotekoje, rodo pažangą moksle arba tampate..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai