Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Blynai
Jeigu sapnuojate, kad valgote blynus - jus lydės sėkmė visuose darbuose. Kepti blynus - taupumas ir ekonomiškumas. ..
Blyneliai
Jei sapne kepami blyneliai, tai ženklas, kad turite didelę minčių maišatį. Stenkitės susikaupti. ..
Blyneliai (blynai)
Jei sapne kepami blyneliai, tai ženklas, kad turite didelę minčių maišatį; sapne užgavėnių blynus valgyti - dabartiniai metai bus..
Bobos
Matyti jas - labai blogai; bobų rūbus matyti - didelius nuostolius; bobą nėščią matyti - didelę laimę; bobą prie lango matyti -..
Bokalas
Bokalą sapnuoti - laukite apkalbų. Jeigu iš bokalo geriate girą - naudingos pažintys darbe, turėsite naudos. ..
Bokalas
Bokalą sapnuoti - neteisingos apkalbos; gerti iš bokalo - pasinaudosi savo tarnybine padėti netyčiom. ..
Boksininkas
Jei sapnuojate, kad esate boksininkas, tai reiškia, kad jaučiate kaltę ir bijote to žmogaus: jis net musės nenuskriaustų. ..
BokŠtas
Bokštas reiškia sėkmingą kopimą karjeros laiptais. Jeigu sapnuojate bokštą, vadinasi, gyvenime norite daug pasiekti. Lipti į bokštą..
Bokštas
Aukštai matyti - paaukštinimą tarnyboje; užlipti ant bokšto ir atsistojus prakalbą sakyti - didelę garbę; sapnuoti, kad esate bokšte,..
Bokštas
Sapnuoti, kad esate bokšte, reiškia, kad jūsų sėkmė yra garantuota. ..
Bomba
Bombą sprogstančią girdėti - netikėtas įvykis. ..
Bomba
Sapnuoti bombą reiškia, kad jūsų laukia kartus nusivylimas. Būkite stiprūs. Sprogstanti bomba reiškia, kad jūsų šeimai gresia..
Bomba (sprogimas)
Bombos sprogimą girdėti - netikėtas įvykis; sapnuoti bombą reiškia, kad jūsų laukia kartus nusivylimas; sprogstanti bomba reiškia, kad..
Bonka
Regėti ją - sielvartas; sudaužytą - gedulas; pilną - turėsi daug darbo. ..
Bosas (balsas)
Jeigu sapnuojate, kad turite gražų balsą - bosą, tai pastebėsite, kad dėl kažkieno nesąžiningumo jūsų reikalai blogai klostosi...
Botagas
Botagas - neprotingi ginčai, nesantaika, nesusipratimai. Girdėti botago garsus - gausite pinigų. Pačiam mojuoti botagu - dėl savo..
Botagas
Jei esate moteris ir sapnuojate botagą, reiškia, kad turėsite vyrą, kuris muš jus dėl kiekvieno menkniekio be pasigailėjimo. Jei esate..
Botagas
Regėti jį - būti apviltam; girdėti pliauškint - pinigai; mojuoti juo - per savo didelį nuoširdumą įsigysi priešą; Šiaip jei esate..
Brangakmeniai
Regėti - gausi dovaną; pirkti - nepasisekimas; gauti dovaną - esi tarp meilikautojų; būti pasipuošusiam jais - būsi vertinamas draugijoj;..
Brangakmeniai
Nuo senovės laikų brangakmeniams visada buvo priskiriama simbolinė prasmė, kuri pripažįstama ir dabartiniais laikais ir vertinama..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai