Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Balinimas
Jeigu sapnuojate, kad kažką balinate, vadinasi, atsisakysite kvailų įpročių, nes norite susigrąžinti gerus santykius su draugais. Jeigu..
Balinimas (baltinti)
Sienas - atleisti įžeidimą. ..
Balionai
Sapne regėti - trūksta atkaklumo darbuose; kylantį balioną sapnuoti - dabartinis darbas bus sėkmingas labai net; krentantis balionas -..
Balionas
Matyti krintantį balioną - nerealių planų kūrimas, įspėjimas, kad gali žlugti nerealūs sumanymai. Matyti kylantį balioną - pamatysite..
Balius
Balių sapnuoti - liga pačiam baliuje būti - neturėsite rūpesčių. Baliuje šokti - nereikalingi rūpesčiai. Jeigu regite gražius,..
Balius (šventė)
Balių sapnuoti - liga; pačiam baliuje būti - neturėsi rūpeščių; šokti baliuje - bereikalingi rūpeščiai; lošti kortomis baliuje -..
Balkis
Sapne regėti balkį - būsimoj kelionėj būk atsargus. ..
Balkonas
Sapne regėti balkoną reiškia jog išgirsite nemalonių naujienų apie išvykusius draugus. Stovėti balkone - jūsų tarnyba ar įmonė nebus..
Balkonas
Sapnuoti, kad esate balkone, pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė. Griūvantis balkonas yra blogas ženklas ir..
Balkonas
Regėti jį - netekti tarnybos ar vietos; stovėti jame - pranašauja pasikeitimą jūsų gyvenime, kurį vainikuos sėkmė; griūvantis..
Balnas
Sapnuoti, kad turite gerą arklį ir gerą balną, reiškia: veržiatės ten, kur siautėja žiauri kova. Sapnuoti balną, reiškia, kad yra..
Balnas
Sapne matyti balną - malonios naujienos ir netikėti svečiai. Be to, jūs išvyksite į užsienį. Jeigu sapnuojate, kad sėdite balne,..
Balnas
Regėti jį - sulauksi savo įmonei, projektui paramos; sėdėti ant jo - lengvas uždarbis; iškristi iš jo - laimė lošime; sapnuoti, kad..
Balnius
Turėti reikalą su juo - pelnas. ..
Balnoti
Balnoti žirgą - skubus reikalas. Nubalnoti žirgą - nepaleiskite iš rankų pelno. Balnojantį žmogų matyti, turėti su juo reikalų,..
Balnoti
Žirgą - skubus reikalas; nubalnoti jį - nepaleisk iš rankų pelno. ..
Balsas
Girdėti malonų balsą - geros naujienos; labai aiškų girdėti - nauda; o šiaip gyvūnų ar paukščių - reiškia apkalbas ir šmeižtą;..
Balsas
Malonūs, ramūs balsai - susitaikymas, santarvė. Grubus, užkimęs balsas - nemalonumai verksmingas balsas perspėja, kad reikia susimąstyti,..
Balsuoti
Balsuoti - didelis širdies skausmas. Jeigu balsuodami sukčiaujate, tai šis sapnas pranašauja negarbingą poelgį. ..
Balta (spalva)
Baltai save vilkint kažkokius drabužius, matyti - didelis džiaugsmas. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai