Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Barzda
Jei sapnuojate, kad turite ilgą barzdą, reiškia jėgą ir pelną. Jei barzda šviesi, reiškia gerą ženklą. Juoda barzda reiškia, kad jus..
Barzdaskutys
Regėti jį - nuostoliai; būti jo skutamam ar muilinamam - apgavimas. ..
Barzdaskutys
Barzdaskutį sapnuoti - nuostoliai. Būti jo skutamam ar muilinamam - jūsų laukia apgavystė. ..
Barzdotė (žuvis)
Sapnuoti barzdotą reiškia: nepasiduokite jums žinomo vyro apsimestinių meilės žodžių apgaulei. Tikrasis jo tikslas yra išnaudoti jus. ..
BarŠkutis
Barškalą sapnuoti ir juo barškinti - paslėpti daiktai bus surasti sapne barškutį girdėti - nemaloni naujiena arba išgirsite neteisingas..
BarŠČiai
Sapne virti barščius reiškia, kad šeimos reikalai jums taps svarbesni už darbą. Valgyti barščius - sugebate gyventi šia diena ir..
Barškalas (barškučiai)
Matyti arba juo barškinti - slepiami daiktai bus surasti; pačiam pardavinėti barškalus - visų vargų nugalėjimą; barškalą ant gyvulio..
Barščiai
Valgyti šiltus - neskubus reikalas; šaltus - sustiprėjimas. ..
Basas
Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį. ..
Basas
Sapnuoti, kad esate basas, arba matyti ką nors basą reiškia finansinius sunkumus, kurie pastatys jus į keblią padėtį; nepatogia avalyne..
Basas
Sapne klajoti basam ir su nuplyšusiais drabužiais reiškia, kad viltys sužlugs, kažkokios blogos jėgos jums kliudys. Jeigu jums spaudė..
Baseinas
Sapnuoti baseiną rodo, kad greitai jis arba ji, kuriuos jūs mylėjote, jus paliks ir dėl to jūs labai kentėsite. ..
Baseinas
Jeigu mergina sapnuoja, kad plaukioja baseine, - geras ženklas. Jos tvarkingumas ir dorovė padės susirasti tikrą gyvenimo draugą. Sapne..
Baseinas
Sapnuoti baseiną rodo, kad greitai jis arba ji, kuriuos jūs mylėjote, jus paliks ir dėl to jūs labai kentėsite; jei per sapną matote..
Baslys
Sapnuoti baslį reiškia, kad einate bjauriu keliu, bet sutiksite asmenį, kuris savo pavyzdžiu ir savo žodžiais sugrąžins jus į teisingą..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai