Sapnai prasidedantys B

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Bastutis (kopūstas)
Kirsti juos - gerovė; piaustyti - nuobodulys; sodinti - geras gyvenimas; valgyti - sunkus gyvenimas. ..
Batai
Jei sapnuojate, kad turite suplyšusius batus, reiškia skurdą; jei sapnuojate, kad einate per purvą, pranašauja didelį skurdą; jei..
BATAI Batai
Nauji batai žada geras permainas. Sapne avėti senais batais reiškia, kad jūs pasiliksite su senais draugais. Sapne apsiauti batus reiškia..
Batai auliniai
Sapnuoti, kad aunatės naujus aulinius batus, yra gero pelno ženklas. Pakilsite tarnyboje ir pagerinsite savo ekonominę padėtį. Suplyšę..
Batas
Jei sapnuojate, kad turite suplyšusius batus, reiškia skurdą. Jei sapnuojate, kad einate per purvą, pranašauja didelį skurdą. Jei..
Batsiuvys
Sapnuoti, kad matote batsiuvį ar juo esate, reiškia, kad jūsų gyvenimas praeis kukliai ir ramiai; su batsiuviu kalbėtis - naujienos. ..
Batsiuvys
Sapnuoti, kad matote batsiuvį ar juo esate, reiškia, kad jūsų gyvenimas praeis kukliai ir ramiai. ..
Batsiuvys
Jeigu sapnuojate batsiuvį, vadinasi, aplinkybės nebus palankios sėkmei. Sapne kalbėtis su batsiuviu reiškia, kad sužinosite naujieną apie..
Bauda
Jeigu sapnuojate, kad tenka mokėti baudą, tai įsipareigojimai erzina jus ir dėl to jų nevykdote. Taip pat gali reikšti ligą arba..
Bauda
Sapnuoti, kad gaunate baudą reiškia pajamas ir spekuliaciją. ..
Baudimas
Sapnuoti kieno nors baudimą yra blogas ženklas, apkalbos. Būti nubaustam reiškia, kad bus suduotas smūgis jūsų išdidumui, gėda. ..
Bausti
Sapnuoti kieno nors baudimą yra blogas ženklas. Būti nubaustam reiškia, kad bus suduotas smūgis jūsų išdidumui. ..
Bazilikas (augalas)
Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, moteris jums apsuks galvą, dėl jos jūs užmiršite viską ir baigsite dideliame..
Bazilikas (augalas)
Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, išsikvėpinusi moteris jums apsuks galvą. Dėl jos jūs užmiršite viską ir..
Bazilikas (augalas)
Jei sapne matote baziliką ir esate vyras, jauna, žavi, išsikvėpinusi moteris jums apsuks galvą. Dėl jos jūs užmiršite viską ir..
Bažnyčia
Jei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę meldžiatės, yra gerumo, džiaugsmo ir paguodos..
Bažnyčia Bažnyčia
Būti joje - kentėjimų palengvėjimas; jei sapnuojate, kad esate bažnyčioje turėdami tikslą dalyvauti pamaldose arba atsiklaupę..
Bebrai
Sapnuoti bebrus yra puikus ženklas, reiškiantis džiaugsmą namuose. ..
Bebras
Jeigu sapnuojate bebrus, vadinasi, atkaklumu jūs pasieksite labai gerų rezultatų darbe. Jeigu sapnuojate, kad užmušėte bebrą dėl kailio,..
Bebras
Sapnuoti bebrus yra puikus ženklas, reiškiantis džiaugsmą namuose. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai