Sapnai prasidedantys D

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Duonkepis
Matyti jį - maisto pagerėjimą; su duonkepiu kalbėtis - gerus sumanymus; prašyti duonkepį duonos iškepti - maisto produktų perteklių;..
Duonkepys
Duonkepį sapnuoti - gausite linksmą žinią, pagerės maistas. Sapne kalbėtis su duonos kepėju - jūsų planai teisingi ir geri. Prašyti..
Duonkubilis
Duonkubilį sapnuoti - jūsų laukia sėkmė, turėsite naudos. Duonkubilis su pakilusia tešla - didelė sėkmė, džiaugsmas. Nešvarų..
Duonkubilis
Sapne matyti duonkubilį reiškia perteklių ir ramybę namuose. ..
Duonkubilis
Matyti - gerą pasisekimą; duonkubilį valyti - turtų padaugėjimą; duonkubilį nešvarų matyti - netikėtus nuostolius; matyti duonkubily..
Duonos kepalas
Jei sapne perkate duonos kepalą, reiškia, kad būsite tikrai pasiturintis ir gyvensite prabangiai, nes aktyviau dirbsite savo darbą. ..
Durininkas
Sapnuoti durininką - nelaimė ir permainos gyvenime. Jeigu sapnuojate, kad prašote durininko pagalbos, vadinasi, mokėsite džiaugtis sėkme,..
Durklas
Durklą sapnuoti - nugalėsite savo priešus. Sapnuoti save, perdurtą durklu, - gausite dovaną. ..
Durklas
Jei sapnuojate, kad paėmėte į rankas durklą, kaip ir visi ašmenis turintys daiktai yra blogas ženklas ir reiškia blogybę, o taip pat..
Durklas (durtuvas)
Regėti jį - nugalėsi savo priešus, bet kai kuriems tai gali reikšti ligą; būti įdurtam juo - gausi netikėtą dovaną, kuri bus nelabai..
DurpĖs
Sapnuoti durpes bei jas kasti - sunkus, bet pelningas darbas. Sapnuoti iškastas durpes - greit baigsis sunkus darbas ir gausite pelną. Jeigu..
Durpės
Šeimos laimė, bet durpes sapne kasti - netikėtas sunkus, bet naudingas darbas; durpių krūvas sapnuoti - tavo sunkus darbas greitai baigsis..
Durtuvas
Durtuvas gali reikšti įspėjimą apie gresiančią ligą arba sielvartą. Sapne matyti durtuvą reiškia, kad priešai siekia primesti juras..
Durtuvas
Jei sapnuojate durtuvą, tai yra provokacijos, iššūkio ženklas. ..
Durys
Atdaros - būsi mielai kur priimtas; uždaros - mandagiai nusikratys jumis; girgždančios - nemalonus aplankymas; juodos durys - sulauksi..
Durys
Matyti sapne duris yra nuovargio ir nuobodulio ženklas. Atidaryti duris jėga reiškia mirtį gyventojo to namo, kurio yra tos durys...
Durys
Matyti sapne duris yra nuovargio ir nuobodulio ženklas. Atidaryti duris jėga reiškia mirtį gyventojo to namo, kurio yra tos durys...
Durys
Jeigu sapnuojate, kad įeinate pro duris, vadinasi, veltui bandysite išvengti ilgaliežuvių ir bloga linkinčių žmonių. Vienintelės gera..
Dusti
Jei sapne dūstate, gali būti perspėjimas, jog turite susirūpinti sveikata; arba tai rimtas įspėjimas, kad reikia nedelsiant tvarkyti..
DuŠas
Duše praustis - planai išsipildys, jeigu vanduo karštas. Jeigu vanduo šaltas - laukite netikėtumų. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai