Sapnai prasidedantys D

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dambrelis
Tai geras sapnas, jei muzika ne šaiži, o dambrelininkas ne skarmaluotas. ..
Dangaus šviesuliai
Sapnuoti dangaus šviesulius visada reiškia dvejopai, – yra geras ar blogas ženklas, priklausomai nuo to, kaip jie atrodo dangaus skliaute...
Dangaus šviesuliai
Sapnuoti dangaus šviesulius visada reiškia dvejopai, - yra geras ar blogas ženklas, priklausomai nuo to, kaip jie atrodo dangaus skliaute...
DangoraiŽis
Dangoraižis moteriai gali reikšti partnerį, kuris nepatenkina jos sielos troškimų, bet teikia kūnišką pasitenkinimą. Matyti..
Dangoraižis
Dangoraižis sapne rodo nežabotą garbės troškimą, norą išsiskirti ir praturtėti. Jūsų laukia garbės dienos. ..
Dangus
Sapnuoti giedrą dangų, skaidrų ir permatomą orą reiškia laimę, džiaugsmą ir linksmybę visiems, ypač tiems, kurie užbaigia kelionių..
Dangus
Jeigu dangus aiškus ir žydras - tai geras sapnas. Jis žada garbę, viliojančias keliones, puikią, išprususią draugiją, džiaugsmą...
Dangus
Gražios, bet tuščios svajonės; giedras, šviesus - sumanymų pavykimas; apniukęs, juodas - kliūtys, liūdesys; žvaigždėtas - didelis..
Dantistas
Apskritai sapnuoti, kad esate pas dantistą, reiškia nedorų draugų pataikavimą. Būti dantistu reiškia, kad patirsite chirurginę..
Dantistas
Nemalonumas ir nuliūdimas. ..
dantys Dantys
Sapnuoti dantis reiškia giminaičius arba geriausius draugus. Tiksliau: kandys reiškia 6-9 metų vaikus, iltys - tėvus, krūminiai dantys –..
DANTYS Dantys
Sapnas apie dantis pranašauja nemalonumus, ligas, neramius, irzlius žmones. Kreivi dantys - tai pats baisiausias sapnas, jis pranašauja..
Dantys Dantys
Sapnuoti dantis reiškia giminaičius arba geriausius draugus. Tiksliau: kandys reiškia 6–9 metų vaikus, iltys – tėvus, krūminiai dantys..
Dantys
Dirbtiniai - apsirikimas; išrauti - liausi santykiavęs, bendravęs su įkyrėliu, žinia apie artimo mirtį; valyti juos - vargsti dėl kitų,..
Darbas
Jeigu sapnuojate, kad sunkiai dirbate - jūsų laukia gėris, naujos perspektyvos darbe. Jeigu sapną sapnuoja kaimo žmogus, - telaukia gero..
Darbas
Yra labai svarbus aiškinimas sapnų, kuriuose atliekamas koks nors darbas. Sapnuoti, kad atliekate savo įprastą darbą be pastangų, yra..
Darbas
Sunkiai sapne dirbti - pagarba. ..
Darbininkas
Gera viltis; daug jų sapnuoti - pelnas, pasisekimas; pačiam būti juo, kažką dirbti - sėkmė visapusė. ..
Darbininkė (ryžių laukų)
Sapnuoti darbininkę ryžių laukuose reiškia, kad gyvensite vargingai ir niekas jūsų nežinos. ..
DarbŠtumas
Sapne matyti save darbštų ir pareigingą reiškia, kad ateityje įgyvendinsite kažkokią pelningą idėją. Tai ir sėkmė versle. Sapnuoti..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai