Sapnai prasidedantys D

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Dešra
Sapnuoti dešrą reiškia, kad būsimomis aplinkybėmis padarysite kvailystę ir dėl to labai gailėsitės. ..
Dešrelė
Sapnuoti, kad valgote dešrelę, yra nestiprios sveikatos ženklas. ..
Didvyris
Sapnuoti, kad esate didvyris, reiškia, kad esate doras ir kilnus ir todėl visų mylimas. ..
DidŽiuotis
Didžiuotis sapne - iškrėsite kvailystę. Jei sapne kad nors didžiuojasi prieš jus - saugokitės apgavysčių. ..
Diegliai
Dieglį šone turėti - reiškia sunkią ir netikėtą ligą; būti stipriai dieglių suremtam - papulsi į moterų nemalonę; dieglį..
Diena
Jeigu sapnuojate giedrą dieną, vadinasi. Jūsų padėtis smarkiai pagerės. Galimos naujos pažintys. Sapnuoti saulėtą vidurdienį reiškia,..
Diena
Gražią, giedrą matyti - reiškia didelę laimę; dieną auštant matyti - sunkaus gyvenimo baigimą; dieną temstant matyti - jau artinasi..
Dienoraštis
Skaityti dienoraštį - geras gyvenimas. ..
Dievas
Jeigu sapne išvysite dievą - nesitikėkite nieko gera. Galima despotiškos moters valdžia. Matyti dievą, iš dangaus kalbantį, - klausykite..
Dievas
Matyti arba jį garbinti - didelį, džiaugsmą ir laimingą gyvenimą; melstis ir prašyti ko nors dievą - pasitenkinimą gyvenimu; dievą..
Dievas - dievybė
Jei sapne pasirodo dieviška būtybė, tai yra puiki pranašystė. Su ja kalbėti reiškia būsimą laimę. Melstis jai reiškia paguodą ir..
Dievas – dievybė
Jei sapne pasirodo dieviška būtybė, tai yra puiki pranašystė. Su ja kalbėti reiškia būsimą laimę. Melstis jai reiškia paguodą ir..
Dievinti
Jeigu sapnuojate, kad jus dievina, vadinasi, išsaugosite meilę tų, kurie jus mylėjo anksčiau, ir greitai užimsite aukštą padėtį..
Difteritas
Sapnuoti, kad sergate difteritu yra sveikatos ir ilgo gyvenimo ženklas. ..
Diktavimas
Sapnuoti, kad rašote diktuojamas, reiškia, kad kada nors pasieksite aukštus postus. Priešinga pranašystė yra tam, kuris diktuoja. ..
Dildė
Sapnuoti dildę reiškia, kad jūs dirbate sunkų darbą, kuriam reikia. Didelės kantrybės, bet jums jis duos didelę naudą. ..
DilgĖlĖ
Regėti dilgėles - įspėjantis sapnas. Jūsų laukia materialiniai nuostoliai, o vaikai bus nepaklusnūs. Baltai žydinčios dilgėlės -..
Dilgėlė
Sapnuoti dilgėlę reiškia kančias ir išdavystę. Būti jos nudilgintam priešingai - pranašauja gerovę. Sapnuoti, kad valgote dilgėlę,..
Dilgėlė
Sapnuoti dilgėlę reiškia kančias ir išdavystę. Būti jos nudilgintam priešingai – pranašauja gerovę. Sapnuoti, kad valgote dilgėlę,..
Dilgėlės
Augant matyti - tuščios viltys; dilgėles baltai žydint matyti - didelį pasisekimą meilėje; būti dilgėlių sudilgintam - saugokis savo..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai