Sapnai prasidedantys E

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5

Elnias
Bėgantis – greit ir gerai užbaigsi savo reikalus, sėkmė; medžioti jį – įgyti garbės; gaudyti - gali tikėtis matiarialinės..
Elnias (šiaurinis)
Sapnuoti šiaurės elnią reiškia, kad, jei nepakeisite elgesio, tai tą vargšę mergaitę pražudysite. ..
Emblema
Sapne matyti mirties emblemą reiškia, kad jus išves iš pusiausvyros piktų žmonių poelgiai. Galima grėsmė jūsų gerovei. Jeigu sapne..
Emigruoti
Sapnuoti, kad emigruojate, apskritai turi liūdną išsiskyrimo ir nelaimės reikšmę. Jei norite tapti turtingu, pakeiskite šalį. ..
Epidemija
Jei sapne matote epidemiją, reiškia, kad jūsų priešai kovoje pralaimės. ..
Epidemija
Sapnuoti, kad sužinojote apie pavojingą gyvybei epidemiją - įspėjimas apie rimtą protinį pervargimą; be to, jums teks spręsti sunkias..
Epilepsija
Sapnuoti epilepsijos priepuolį reiškia, kad nenoromis tapsite vieno skaudaus kruvino įvykio priežastimi ir tai jus išves iš dvasinės..
Epoletai
Jeigu kareivis sapnuoja, kad nešioja karininko epoletus, vadinasi, jis paklius į nemalonę, tačiau vėliau bus apdovanotas. Jeigu mergina..
Erelis
Sapne stebėti erelį, kuris skraido aukštai danguje - visų trokštamų gėrybių įsigijimas. Erelis su grobiu - saugokitės priešų...
ErkĖ
Jeigu sapne matote stambias erkes ant medžio kamieno, tai priešai bet kokiomis priemonėmis stengsis užvaldyti jūsų turtą. Sapnuoti, kad..
Erkė
Ją sapne regėti - širdgėla; prisisiurbusią kraujo erkę sapnuoti - kažkas persekios su negerais ketinimais. ..
Erzinti
Jeigu sapne ką nors erzinate, tai dėl jūsų elgesio ir malonaus bendravimo jus mylės ir trokš jūsų draugijos. Jeigu sapnuojate, kad jus..
ErŠkĖtis
Sapnuoti erškėčius reiškia nedraugiškus žmones. Taip pat gali reikšti ligą, skausmą, baimę. Mindyti erškėčius - nugalėsite visus..
Erškėtis
Regėti jį – susidursi su kliūtim, liga ar skausmu ar baime; įsidurti juo – netekti tarnybos ar vietos; įkliūti į juos –..
ErŽilas
Eržilą sapnuoti vyrui - išsišoksite, o moteriai -sužinosite paslaptį. Sapnuoti, kad eržilas pasiuto, vadinasi, supanti prabanga jus..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai