Sapnai prasidedantys E

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5

Ežios (lysvės)
Sapnuoti arba jomis vaikščioti – naujų žemės plotų įsigijimą; ežias žaliuojant matyti – turtų padidėjimą; ilgos – sunkus..
Ežys
Ežį matyti su ilgais dygliais – didelius rūpesčius; ežį juodą matyti ir į jo spyglius susibadyti rankas – būsi priešų nugalėtas;..
Ėdalas
Ėdalą kiaulėms ruošti sapne - sulauksite nemielų ir nelauktų svečių. Nešti ėdalą ir išlieti - pasisekimas tarp moterų. Jovalą..
ĖdŽios
Matyti ėdžias žemdirbiui gali reikšti, kad gyvuliams gresia ligos. Krauti į ėdžias šieną - priminimas, kad esate kažkam skolingi. Į..
Ėdžios
Matyti ėdžias arba ką nors ant jų dėti - ūkininkams gera pasisekimą, bet jei yra auginami gyvuliai gali reikšti gyvulių ligas, o šiaip..
Ėgliai
Su uogomis kramtyti - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; ėglius deginti - nepaprastą laimę; būti ėgliais apsikaišiusiam -..
Ėjimas (vaikščiojimas)
Greitai - kliūtis; po žolyną - draugas tave išduos; po purvyną - turėsi daug nemalonumų; vaikščioti atbulai - reikalai blogi; šiaip..
Ėsti
Sapnuoti, kad godžiai ėdate maistą, reiškia, kad jums gresia nelaimė. ..
ėsti
Sapnuoti, kad godžiai ėdate maistą, reiškia, kad jums gresia nelaimė. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai