Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Gobtuvas
Sapne būti apsigobus gobtuvu - šeimos padidėjimas, o jeigu nusiimate gobtuvą, tai reiškia, kad mylite be atsako. Gobtuvą sapne siūti -..
Golfas
Žaisti golfą - norų išsipildymas. Jeigu sapnuojate nemalonumus, susijusius su golfo žaidimu, vadinasi, jus įžeis kieno nors..
Gomurys
Sapnuoti gomurį reiškia ramią senatvę, kūrios metu patirsite daug malonumų. Kadangi būsite gerai aprūpintas, gyvensite patenkintas. ..
Gongas
Jeigu sapne girdite gongo dūžius, pamesite daiktą, kurį branginate. ..
Graborius (laidžius)
Regėti jį - laukia tave mirštant. ..
Grafas
Sapnuoti, kati esate grafas, reiškia, kad jūsų ambicijos prives jus prie žlugimo. ..
Grafinas
Pilnas grafinas - netikėti ir nemalonūs svečiai. Vanduo grafine - pasipūtimas, iš kurio Šaipysis šeimos nariai. Sudaužyti grafiną -..
Grafinas
Sapnuoti grafiną reiškia: jei nenorite suardyti savo organizmo, gerkite mažiau. ..
Grafinas
Pilnas grafinas - netikėti ir nemalonūs svečiai; vanduo grafine - pasipūtimas, iš kurio šaipysis draugai bei šeimos nariai; sudaužyti..
Grambuolys
Sapne regėti šį vabalą reiškia susierzinusį, bet artimą jūsų sielai draugą arba kompanioną. ..
Gramdymas
Sapnuoti gramdymą reiškia, kad turėsite daug dukterų ir visos bus brunetės. ..
Gramdyti
Jei per sapną jums atrodo, kad kažką gramdo, reiškia, kad norite perdaug giliai pasinerti į reikalus. Pasistenkite likti paviršiuje, jei..
Granata
Matyti sapne granatą - neapgalvotas poelgis. Mesti granatą - įspėjimas, kad atsargiai pasirinktumėte žodžius ir apgalvotumėte veiksmus,..
Granata
Sapnuoti granatą reiškia: jei norite būti gerbiamas, keiskite draugus. ..
Granatas
Jeigu sapnuojate granatus, vadinasi, jūs protingai panaudosite savo sugebėjimus. Jūsų laukia įdomus ir pelningas darbas. Jeigu sapne..
Granatas (vaisius)
Jei sapnuojate granato vaisių, reiškia abipusę meilę. ..
GrandinĖlĖ
Grandinėlę su laikroduku sapnuoti - būsite turtingi ir gerai išnaudosite laiką. Nutrukusią grandinėlę sapnuoti - turėsite nuostolių. ..
GrandinĖs
Sapne matyti grandines reiškia išdavystę ir pavydą. Auksinė grandinė reiškia, kad greit bus vestuvės. Sidabrinė grandinė - po didelio..
Grandinė
Sapnuoti grandinę reiškia melancholiją ir bejėgiškumą. Nutraukti grandinę reiškia sunkų ir varginantį darbą. Nešioti grandinę..
Grandinės
Geležinės - vieniša senatvė; auksinės - arti vestuvės; būti sukaustytam jomis - tavo reikalai sustingę, sutraukyti - nugalėti kliūtis...

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai