Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Galva
Jeigu sapnuojate kieno nors galvą, laukite svarbaus susitikimo su įtakingais Žmonėmis, kurie turi valdžią ir reikiamu momentu suteiks jums..
Galvažudys
Galvažudžius matyti arba su jais kalbėtis - saugokis, kad nepapultum į nemalonias pinkles; jeigu vienas galvažudys užpuolė - pasitikėk..
Galvijai
Ganykloj - laimė, turtas; perkarę - sunkūs laikai; atsiganę - graži ateitis; ginti juos - sulaukti džiaugsmo; didelė jų banda - geras..
GalĄstuvas
Sapne matyti galąstuvą - pavojaus ir nerimo ženklas. Sis sapnas įspėja, kad atkreiptumėte dėmesį į savo reikalus. Galbūt jums teks..
Galąsti
Jei sapnuojate, kad galandate peilius ir skustuvus, reiškia, kad turite būti atsargus. Pamatysite, kad tas, kuris jus įžeidė, paprašys..
Galąstojas
Sapnuoti galąstoją su tekėlu reiškia, kad jums brangus asmuo pasveiks. Jei galąstojas nedirba, reiškia, kad lošdamas prarasite pinigus...
Gandras
Regėti vaikščiojant - laiminga santuoka; skrendanti - sumanymo pasisekimas abejotinas. ..
Gangrena
Sapnuoti gangreną yra blogas ženklas: jūsų laukia kaulų ir sąnarių skausmai. ..
Ganykla
Graži, žalia - geras pelnas; su galvijais - turtas, laimė. ..
Ganykla
Sapnuoti, kad varote bandą į ganyklą, reiškia, kad savo elgesiu kaimynams suteiksite medžiagos paskaloms. ..
Garai
Sapnuoti garus reiškia: šiuo atveju prisiminkite patarlę "kur daug dūmų, ten mažai ugnies". Atsisakykite neįgyvendinamų vilčių,..
Garas
Rūpesčiai ir kentėjimas. ..
Garažas
Sapnuoti garažą reiškia, kad priešai pina daug slaptų pinklių ir kad, nežiūrint jų išorinio efekto, reikia būti labai apdairiam ir..
Garbanius
Sapnuoti garbanių reiškia, jog esate per daug didelis niurzglys ir užsidarėlis, kad turėtumėte pasisekimą tarp moterų. ..
Garbanoti
Sapnuoti, kad garbanojatės plaukus, reiškia kad netrukus prarasite draugą ar giminaitį arba išaiškės žmonos neištikimybė. ..
Garbinti
Sapnuoti, kad garbinate dievą, reiškia jausmų rimtį ir dvasios ramybę. ..
GarbĖ
Garbę didelę sapne turėti - perspėjimas, kad galite pakliūti Į kalėjimą. ..
Garbė
Ją patirti sapne - perspėjimas, kad nepakliūtum į bėdą ar net į kalėjimą; garbinti sapne save ar kitą žmogų - nuliūdimas ar..
Gardas
Jeigu sapnuojate gardą, vadinasi, jūsų reikalai nepateisins lūkesčių. Jeigu sapne regite gyvulių pilną gardą, tai išgyvensite pačias..
Gargimas
Žiūrėkite agoniją. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai