Sapnai prasidedantys G

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Gauti
Sapnuoti, kad gaunate reikalingus arba bent naudingus daiktus, reiškia, kad netrukus gausite džiaugsmingą žinią. Tačiau gauti nenaudingus..
Gazelė
Sapnuoti gazelę reiškia, kad turėsite dorus ir darbščius pavaldinius. Taip pat bus kukli ir paslaugi mergina. ..
Gazuotas vanduo
Jeigu sapnuojate, kad esate prie gazuoto vandens šaltinio, tai po varginančių išbandymų ateis džiaugsmas ir pasitenkinimas. Sapne..
GebenĖ
Sapnuoti, kad medžius ir namus apsivijusios gebenės - gera sveikata ir turtas. Šis sapnas žada ir begalinį džiaugsmą. Jeigu Šį sapną..
Gebenė
Sapne matyti gebenę apskritai reiškia ištikimybę ir meilę. Pinti gebenės vainiką reiškia, kad tas, kuris sapnuoja, turi ištikimų..
Gedimai
Matyti sapne sugedusius vandens vamzdžius, čiaupus, bėgantį vandenį ar yrančias sienas - įspėjimas apie reikalų pablogėjimą šeimoje,..
Gedintis
Sapnuoti gedinčius žmones reiškia, kad jūsų blogi reikalai ir jūsų bloga padėtis taps dar blogesni. ..
Gedulas
Sapne vilkėti gedulo drabužiais - liga ar nelaimė. Jeigu sapnuojate žmogų, apsivilkusį gedulo drabužiais, vadinasi, greitu laiku jus..
Gedulas
Sapnuoti, kad nešiojate gedulą, reiškia, kad netrukus patirsite džiaugsmą ir linksmybę. Tai nuostabi pranašystė. ..
GegutĖ
Sapnuoti gegutę - žlugusios viltys ir gero gyvenimo pabaiga; matyt, viso to priežastis - draugo žuvimas. Girdėti gegutę kukuojant -..
Gegutė
Sapnuoti, kad girdite kukuojant gegutę, reiškia, kad būsite niekam tikęs tėvas (motina). ..
Gegutė
Girdėti kukuojant - didelį džiaugsmą ir gerus pasisekimus; matyti gegutę kukuojant ant aukšto medžio - greit gerą naujieną išgirsi;..
GeguŽraibĖ
Merginai ar moteriai šis sapnas reiškia, kad dar ilgai bus vieniša vyrui šis sapnas pranašauja draugiją, kurioje jausis vienišas ir..
GeguŽĖ
Gegužės mėnuo sapne - malonus laikas, malonumai jauniems. Jeigu sapnuojate šio pavasario mėnesio permainingus orus, vadinasi, laukite..
GelbĖjimo valtis
Sapne matyti skęstančią gelbėjimo valtį reiškia, kad galite pakliūti į konkurento paspęstus spąstus. Jeigu sapnuojate, kad juroje..
Gelbėjimo ratas
Jei sapnuojate, kad plaukiate gelbėjimo valtimi, reiškia, kad visada turite priemonių apsiginti nuo bet kokių netikėtumų. ..
Gelbėti
Sapnuoti, kad kažką gelbėjate nuo didelio pavojaus, reiškia, kad kenkiate vienam savo draugui visai to nenorėdamas. ..
Gelda
Pilna - pavykusis taupumas; tuščia - nuostoliai. ..
Gelda
Matyti geldą - nauda, vedybos, kuriomis abi pusės bus patenkintos. Pilna gelda - turtas namuose. Tuščia gelda pranašauja nuostolius...
GeleŽinkelis
Jeigu sapnuojate geležinkelį, tai greitu laiku įsitikinsite, kad jūsų reikalams gresia pavojus, nes priešai bando perimti iniciatyvą...
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai