Sapnai prasidedantys J

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3

Jazminas (gėlės)
Skinti arba uostyti - netikri draugai; apskritai tai dvejonių, apgavysčių simbolis. ..
Jonvabalis
Sapnuoti jonvabalį reiškia iliuzijas ir tuščias viltis. Stovite prie skardžio krašto: stengsis priversti jus patikėti, kad juoda yra..
Joti
Joti sapne - pagarba. Sapnuoti jojančią moterį - saugokitės suvedžiotojo. Matyti jojantį kariškį - artinasi neramūs laikai jojant..
Jubiliejus
Sapne dalyvauti jubiliejuje reiškia, kad būsite išmintingi. Jei pats esate jubiliatas, laukia garbė ir ilgi gyvenimo metai. Jei sveikinate..
Judėti
Sapnuoti, kad judate, yra kažkas neapibrėžta ir neaišku, jei nėra tiksliai nustatytas judėjimo arba veiksmo tipas. Sapnuoti, kad judate..
Judėti
Sapnuoti, kad judate, yra kažkas neapibrėžta ir neaišku, jei nėra tiksliai nustatytas judėjimo arba veiksmo tipas. Sapnuoti, kad judate..
Jungas
Jungą sapnuoti turtingiems - gerovė, pastovumas, vargšams - sunkus darbas ir vargai. Jungą sapne nešti - sunkų darbą teks dirbti. Sapne..
Juodmedis
Sapnuoti juodmedį yra geras ženklas: pastangų ir darbo dėka savo tikslą pasieksite. ..
Juodukas (negras)
Šnekėti su juodaodžiu - tavo viltys per drąsios; regėti jį - rūpesčiai ir nemalonumai. ..
Juodvarnis
Šis sapnas įspėja, kad atidžiau rinktumėtės draugus. Jei juodvarniai skraido ir kranksi, - kažkas ruošiasi jus apvogti. Jei matote..
Juodvarnis
Matyti juodvarnį - nuostolis; girdėti krankiant - nelaimė. ..
Juokas
Jeigu sapnuojate, kad juokiatės ir esate linksmi - geri verslo reikalai ir puikūs kompanionai. Sapne girdėti linksmą vaikų juoką reiškia..
Juokdarys
Sapnuoti juokdarį - įspėjimas, kad nereikia pamiršti svarbių reikalų dėl tuščių norų. Jei pats esate juokdarys, galite prarasti..
Juokdarys
Sapnuoti juokdarį yra ženklas, kad jus supa dvasingi ir malonūs draugai. ..
Juokingas
Sapnuoti juokingai vyrą ar moterį yra ženklas, kad jus džiugins malonūs įvykiai. ..
Juoktis
Sapnuoti, kad juokiatės, rodo, kad jūsų laukia nemalonumai ir skausmai: kas juokiasi per sapną, tas paprastai verkia, kai nemiega. Vadinas,..
Juoktis
Matyti kažką juokiantis - nemalonumas; girdėti - nesmagumas; juoktis pačiam - turėti įmonę. ..
Juosta
Jeigu mergina sapnuoja, kad puošiasi juostomis, vadinasi, greitu laiku ištekės; tik reikia saugotis, kad. Dėl lengvabūdiškumo..
Juosta
Sapnuoti juostą reiškia patogumą ir komfortą. Sapnuoti, kad puošiatės juosta, rodo, kad reikalai klostysis gerai. Jei juosta ryškios..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai