Sapnai prasidedantys L

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Laikrodininkas
Laikrodininką sapnuoti - gausite nemalonų patarimą, būsite persekiojami. Kalbėtis su juo - esate tinginys, dėl to visi jus aplenkia. Iš..
Laikrodis
Mušąs - neeikvok veltui laiko; auksinis - būsi apvogtas; sudaužyti jį - būsi paniekintas; bokšte - būsi klausiamas patarimo. ..
Laikrodis
Sapnuoti laikrodžius ir viską, kas su jais susiję, reiškia tikslumą, judėjimą, veikimą ir aktyvumą. Apskritai laikrodžiai reiškia..
Laikrodis
Sapne matyti laikrodį reiškia, kad laimėsite biržoje. Kišeninis laikrodis reiškia, kad šeimoje santykiai bus geri. Didelis laikrodis,..
Laikrodžio rodyklė
Sapnuoti laikrodžio rodykles yra didelių rūpesčių ženklas. ..
Laikyti
Laikyti sapne karvę ar ožką už ragų - nesuprantate savo padėties gyvenime, esate apgaudinėjami turtingųjų ir spekuliantų. Kitiems..
Laiptai
Lipti aukštyn - darbas; žemyn - palengva nusmukti; nukristi nuo jų - nuostoliai; regėti juos - gera karjera. ..
Laiptai
Sapnuoti, kad lipate laiptais, reiškia sėkmę jūsų veikloje. Pakilsite labai aukštai. Leistis laiptais žemyn reiškia nepagarbą ir..
Laiptų aikštelė
Sapnuoti, kad esate laiptų aikštelėje, reiškia, kad gandai, kuriuos jūs skleidžiate, sukels nesutarimus ir nesantaiką. ..
Laistyti
Jei sapnuojate, kad kažką laistote, reiškia, kad jūsų išmintingi ir apmąstyti patarimai bus visų įvertinti. ..
laivas Laivas
Apskritai sapnuoti laivą reiškia nelabai didelį saugumą ir neaiškią ateitį. Sapne matyti iš uosto plaukiantį laivą reiškia, kad..
Laivas
Jeigu sapnuojate laivus, laukite netikėtos laimės, paaukštinimo. Laivas ramioje upėje - linksmybės, blogi planai. Jeigu sapnuojate laivą..
Laivas
Ant vandens - laimė; trobesyj - netvirta meilė; be stiebų ir burių - vargas, iš kurio galima išbristi; skęstąs - liūdnos žinios;..
Laivo junga
Sapnuoti laivo jungą reiškia, kad jūsų laukia sunkūs ir varginantys darbai. ..
Laivo savininkas
Jei sapnuojate laivo savininką, turėsite malonią kelionę į užsienį. ..
Laivo stiebas
Laivo stiebą matyti sapne - tavo gyvenimo kelias tiesus. ..
Laivo sudužimas
Jei sapnuojate laivo sudužimą, reiškia, kad jūsų laukia dideli pavojai. ..
Laivo vairininkas
Jei sapnuojate laivo vairininką, reiškia, kad jūs neabejotinai atsidūrėte bjaurioje padėtyje, bet jei sugebėsite drąsiai ir protingai..
LaiŠkininkas
Jeigu sapnuojate laiškininką, teks atsakyti už nerūpestingą ir aplaidų darbą. Sapne regėti laiškininką, kuris atnešė laišką,..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai