Sapnai prasidedantys M

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Marinti
Marinti sapne ką nors - stengsitės kažką nuslėpti..
Marionete
Jeigu sapne regite marionetę, vadinasi, tinginystė ir tušti pasilinksminimai apniko jūsų mintis ir atitolino nuo rimtų darbų. ..
Marionetė
Sapnuoti, kad esate kokiame nors marionečių spektaklyje, reiškia, kad jūs esate mulkinamas. ..
Marios
Marias ramias sapnuoti - gimdytojų pašalpa ir džiaugsmas. Mėlynos marios - geri reikalai. Banguojančios - pavojus. Plaukti mariomis - geras..
MarlĖ
Matyti nešvarią marlę - apkalbos. Jei skalbiate marlę, reiškia, kad išpasakojate paslaptis, o tuo gali pasinaudoti jūsų priešas. Jei..
Marmeladas
Sapnuoti, kad valgote marmeladą, reiškia, kad nelaukta žinia pradžiugins jūsų sielą. ..
Marmeladas
Jeigu moteris sapnuoja, kad gamina marmeladą, - jos laukia nemalonios akimirkos namuose. Valgyti marmeladą - liga ir nepasitenkinimas likimu. ..
Marmuras
Sapnuoti marmuro plokštę reiškia iškilmingas laidotuves ir mirtį. Taip pat gali reikšti didelį palikimą. ..
Marmuras
Marmurą sapnuoti - jums kenks blogi žmonės. Juodas marmuras - liūdesys, nerimas. Baltas marmuras - liga. Jeigu sapnuojate marmuro karjerą,..
Marsala (vyno rūšis)
Sapnuoti, kad geriate marsalos vyną, reiškia, kad patirsite malonumus, nuo kurių apsvaigsite. ..
Marsas
Jeigu sapne regite marsą, - jūsų gyvenimas bus nelaimingas ir bevertis, o priešai triumfuos. Jeigu sapnuojate, kad esate marse, vadinasi,..
Marti
Jeigu sapnuojate marčią, - kažkoks neįprastas įvykis suteiks daug džiaugsmo. Jeigu sapne marti jums patinka, vadinasi, greit sukursite..
Marti
Marti - susipažinimas su nauju asmeniu. ..
MarŠkiniai
Marškiniai sapne pranašauja laimingą ateitį. Sapne regėti margaspalvius marškinius reiškia, kad išgirsite apkalbas apie savo draugo..
Marškiniai
Sapnuoti, kad vilkite naujus gražius marškinius ir iš karto skalbiate, reiškia gerovę ir ramybę. Sapnuoti, kad marškinius nusivelkate,..
MasaŽas
Jei jus masažuoja, reiškia, kad siekiate uždraustų malonumų. Jei jūsų prašo pamasažuoti, - venkite dviprasmiškos situacijos. ..
Maskuotis
Maskuotis sapne - būsite kažkuo įtarinėjami. ..
Matematika
Matematikos sapne mokytis - nemalonumai, visokios pinklės. Kitus jos mokyti - būsite rodomas pavyzdžiu. ..
Matikas (kauptukas)
Matiką (kauptuvą) matyti arba su juo ką nors kaupti - greit susilauksi gerų darbų; su kauptuvu bulves arba kitas daržoves kaupti - gerą..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai