Sapnai prasidedantys M

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

MedŪza
Matyti medūzą - apgaulė, kuri bus kerštas už jūsų blogus darbus. Taip pat gali būti įspėjimas, kad žavitės netikromis vertybėmis. ..
MedŽiaga
Sapne regėti medžiagas reiškia, kad netikri draugai jums tik kenks, darydami nemalonumus ir žalą. Jeigu sapne regite didžiulius medžiagos..
MedŽioti
Eiti į medžioklę kartu su kitais medžiotojais -apkalbos. Jeigu sapnuojate, kad medžiojate, vadinasi, ateityje teks įgyvendinti beveik..
MedŽiotojas
Sapne regėti medžiotoją reiškia, kad reikia saugotis žmonių, kurie nori jums pakenkti. Jeigu medžiotoją sapnuoja jaunuolis, jis turi..
Medžiaga (flanelė)
Sapne matyti - troškimai, svajonės netrukus išsipildys. ..
Medžiojimas
Medžioti smulkius gyvulius - nesėkmė, stambius - gerovė..
Medžioklė
Sapnuoti medžioklę apskritai reiškia nenaudingą, nevaisingą darbą. ]ei sapnuojate, kad vykstate arba dalyvaujate medžioklėje, reiškia..
Medžiotojas
Medžiotoją matyti - saugokis tų žmonių, kurie nori tau pakenkti; būti medžiotojo sužeistam - jauniems reikia saugoti savo mylimą..
Medžių genėjimas
Nuostoliai namuose ar dėl artimų žmonių. ..
Megera
Sapnuoti megerą reiškia, kad turite bėgti nuo bjauraus ir negero asmens. ..
Megzta kepuraitė
Jei sapnuojate, kad mūvite megztą kepuraitę, reiškia, kad jūsų pasiaukojimas bus dosniai atlygintas. ..
Megzti
Sapne megzti - jūsų planai leis praturtėti megzti raudoną megztinį - laiminga meilė. Megzti pirštines ar kojines - jūsų darbštumas..
Meilikauti
Meilikauti - būk atsargus ir gudrus. ..
Meilikauti
Jei sapnuojate, kad kam nors pataikaujate, turite atsisakyti savo ketinimų: be reikalo sunaudotumėte laiką. Sapnuoti, kad jums meilikauja ir..
MeiluŽis
Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidus. Jeigu moteris..
Meilužis
Jeigu moteris sapnuoja, kad jai nepatinka meilužis, vadinasi, kas nors, pareiškęs savo teises į ją, gali sukelti vaidus; jeigu moteris..
MeilĖ
Jeigu sapnuojate, kad meilė užpildo jūsų sielą, vadinasi, sėkmingi reikalai išvaduos nuo kasdieninių rūpesčių. Žmonai arba vyrui..
Meilė Meilė
Jeigu sapnuojate, kad meilė užpildo jūsų sielą, vadinasi, sėkmingi reikalai išvaduos nuo kasdieninių rūpesčių; Žmonai arba vyrui..
Meistras
Sapnuoti meistrus - geras sapnas, kuris žada draugystę, meilę, pasitikėjimą ir gerovę. Jeigu sapnuojate, kad meistrai drožinėja..
MeitĖlis
Meitėlį sapnuoti - perspėjimas saugotis dykaduonių, nes jie jus išnaudos riebus meitėlis - patarimas: nemaitinkite dykaduonių, jie už..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai