Sapnai prasidedantys N

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Nušalimai, šaltis
Sapnuoti nušalimus arba šaltį žiemą nieko nereiškia, nes kūnas atspindi dieną patirtą šaltį. Sapnuoti šaltį vasarą yra geras..
Nušovimas
Nušauti ką - persekioja tave priešas; nušautam būti - esi įsimylėjęs. ..
Nužudymas
Nužudyti sapne kažką - kerštas. ..
nužudymas Nužudymas
Sapnuoti, kati nužudomas jums pažįstamas asmuo, reiškia, kad tam asmeniui gresia didelis pavojus. Jei sapnuojate, kad ką nors nužudote,..
Nužudytas
Jei per sapną matote nužudytą žmogų, tai reiškia nutrūkusią meilę. Sapnuoti, kad esate nužudytas, reiškia, kad paveldėsite solidų..
NykŠtys
Nykštys perspėja būti atsargiems biznio reikaluose, reikia perskaičiuoti pirminius apskaičiavimus, gal ten įsivėlusi klaida. Tai atlikus..
Nykštukas
Sapnuoti nykštuką yra geros sėkmes pranašystė. ..
nėštumas Nėštumas
Jei sapnuojate nėščią moterį reiškia gerą žinią. Jei esate moteris ir sapnuojate, kad esate nėščia, reiškia, kad turėsite daug..
Nėštumas
Jeigu moteris sapnuoja, kad yra nėščia, vadinasi, ji bus nelaiminga su savo vyru; jeigu moteris iš tikrųjų nėščia, tai toks sapnas..
Nėščia Nėščia
Nėščią moterį matyti - saugokis patekti į nesusipratimus; nėščią žmoną turėti - didelę garbę; nėščią seną bobą matyti arba..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai