Sapnai prasidedantys N

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naminiai gyvuliai
Apskritai sapnuoti gyvūnus, o ypač naminius gyvulius, beveik visada yra geras ženklas. Riebūs ir atsiganę gyvuliai reiškia gausumą ir..
Naminiai makaronai
Sapnuoti, kati valgote naminius makaronus, reiškia: pasistenkite daugiau valgyti, jei nenorite visiškai sublogti. ..
Naminukas
Naminuką, linksmai nusiteikusį, sapne regėti -ramybė ir gerovė namuose. Pykstantis naminukas - nesusipratimai dėl gyvenamosios vietos. ..
Naras
Jeigu sapne matote narą, vadinasi meilei palankus laikas. Meilė parodys savo jėgą, nugalėdama niekingus malonumus. Regėti kad pats esate..
Narcizas
Jei sapnuojate, kad esate kaip mitologinis narcizas, reiškia, kad puikuojatės savo gražumu ir kad dėl to nemalonaus trūkumo jūsų visi..
Narcizas
Ši gėlė reiškia neištikimybę. Jei sapne ši gėlė staiga nuvyto, - teks ne dėl jūsų kaltės nutolti nuo mylimo žmogaus. ..
Nardyti
Nardyti sapne švariame vandenyje - sėkmė. Nardyti drumstame vandenyje - pinigų praradimas. Taip pat gali būti įspėjimas, kad negalima per..
Narkotikai
Sapnuoti, kad kas nors vartoja narkotikus - fizinis silpnumas arba didžiulė įtaka kitiems. Šis sapnas įspėja, kad ateityje nieko gera..
Narsa
Sapnuoti narsius kovotojus kovos lauke - perspėjimas: būkite atsargūs, nes neapgalvotu elgesiu pakenksite sau. Narsius žmones sapnuoti -..
Narvas
Jeigu sapnuojate narve esančius laukinius gyvūnus, vadinasi nugalėsite savo priešus. Jeigu sapne regite laukinius gyvūnus ir save narve -..
Narvelis
Sapnuoti narvelį reiškia bjaurius šmeižtus. Narvelis su paukščiais reiškia nerimtus rūpesčius ir išvengtą įkalinimo pavojų...
Narvelis
Tuščias - išsivadavimas iš rūpesčių; su paukščiais - rasi draugą ir patikimų žmonių; su išskrendančiais iš jo paukščiais -..
Narvelis
Jeigu regite narvelį, pilną paukščių, - būsite labai turtingi ir turėsite daug puikių vaikų. Jeigu sapnuojate, kad narvelyje yra vienas..
Nasrai
Gyvūno nasrai - dvejonės. Jeigu sapnuojate, kad esate laukinio gyvūno nasruose, - nedraugai pakenks jūsų reikalams ir laimei. Tai blogas..
Nasrai
Regėti žvėries nasrus - pavojus. ..
Nasturta
Skinti nasturtas - pasijuoksite iš kitų darbo bei pomėgių. Vasarą nuvytusios nasturtos - staigios permainos asmeniniame gyvenime...
Nata
Matyti natas - vilčių išsipildymas ir praeinantys rūpesčiai natas sapne rašyti - išsipildys svajonės. Groti ar dainuoti iš natų - daug..
Natos
Regėti jas - vilčių įvykimas; dainuoti arba groti iš jų - malonūs patyrimai. ..
Naujagimio riksmas
Sapnuoti, kad girdite naujagimio riksmą, reiškia, kad jūsų namus netrukus pradžiugins naujas gimimas. ..
Naujagimis
Naujagimis - namų laimė. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai