Sapnai prasidedantys N

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujokas
Sapnuoti naujoką reiškia, kad pažįstate daug žmonių, bet nė vienas iš jų nėra pasirengęs jums padėti. ..
Navikas
Sapnuoti, kad turite naviką, reiškia, kad niekada jūsų tokia blogybė nekankins. ..
NaŠlaitis
Sapne regėti našlaitį, po pasaulį vaikščiojantį ir grojimu duoną užsidirbantį, - reikia pasirūpinti savo ar sutuoktinio sveikata, kad..
NaŠlaitĖ
Jeigu sapne gėritės našlaitėmis arba jas skiriate, - laimingas atsitikimas, kurio dėka susipažinsite su įdomiu ir įžymiu žmogumi...
NaŠlĖ
Našlę ar našlį sapnuoti su jais kalbėtis - gyvenime esate viskuo aprūpinti jauną našlę sapnuoti - pasibaigs vargai. Įsimylėti našlę..
NaŠta
Pačiam nešti sunkią naštą - sunkus ir nenaudingas darbas. Jei kažkas jums padeda nešti sunkią naštą, -galite būti apvogti jei..
NaŠČiai
Jei naščius nešate ant pečių - visko pakankamai turėsite. Naščiai ant kitų žmonių pečių - teks skaičiuoti svetimą pelną...
Našlaitis
Sapnuoti, kad esate našlaitis reiškia, kad jūsų tėvai ilgai gyvens. ..
Našlaitis
Našlaite, matyti - pasirūpinimą jos likimu; našlaičiu pačiam būti - greit susilauksi iš gerų žmonių pagalbos; daug našlaičių..
Našlaitės (broliukai, gėlės)
Jeigu sapne gėritės našlaitėmis arba jas skinate - laimingas atsitikimas, kurio dėka susipažinsite su įdomiu ir įžymiu žmogumi;..
Našlė
Jei sapnuojate, kad esate našlė ar našlys, reiškia, kad jūsų žmona ar jūsų vyras gyvens ilgiau už jus. ..
Našlė
Našlę matyti arba su ja kalbėti - aprūpintą gyvenimą; su našle susituokti- turtingumą; su našle vaikų susilaukti - didelę garbę;..
Našta
Nešti ją - sunkūs reikalai; numesti - išsivaduoti iš blogo gyvenimo; regėti nešantį naštą žmogų - susilaukti pagalbos iš tikro..
Nebylys
Būti juo - perdaug pasitiki; regėti nebylius - pasieksi aukštą vietą. ..
Nederlius
Sapnuoti didelį nederlių reiškia jums gausumą ir klestėjimą. ..
Nedėkingumas
Sapnuoti, kad patyrėte nedėkingumą, yra ženklas, kad dažnai turėsite progą prisiminti patarlę: ne visada geru už gera atsimokama. ..
Negarbė
Sapnuoti, kad jums kas nuplėšė garbę, arba matyti, kad kam nors nuplėšta garbė, reiškia, kad vaikai jums suteiks daug kančių. ..
neištikimas Neištikimas
Jei sapnuojate, kad jūsų žmona arba jūsų vyras yra jums neištikimi, miegokite ramiai. ..
Nekaltas
Sapnuoti, kad kas nors nekaltas yra nuteistas, reiškia, kad esate padaręs didelę vertinimo klaidą. Kadangi dar yra galimybė, stenkitės ją..
Nekantrus
Sapnuoti, kad esate nekantrus, arba matyti nekantrias įmones, reiškia, kad sirgsite nervų ligomis. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai