Sapnai prasidedantys O

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3

Ola
Jeigu sapnuojate olą, apšviestą mėnulio šviesos, - bus daug sunkumų ir nuoskaudos prislėgs Širdį. Gali pablogėti sveikata. Olą..
Ola
Olą akmeninę matyti - saugokis kokios nors nelaimės; ant olos ką nors galąsti - greit turėsi pribaigti kurį nors gyvulį. ..
Oleandras
Matyti žydintį oleandrą - būsite sujaudinti mylimo žmogaus kilnumo. ..
Omaras
Šis sapnas reiškia, kad pateksite į prabangią aplinką. ..
Omletas
Jeigu sapne kepate omletą - saugokitės apgaulės. Valgyti omletą - apgaus tie, kuriais jūs pasiūkite. ..
Opa
Apskritai sapnuoti, kad turite opą, yra nemalonumų ir liūdesio ženklas. Turėti opą kojos srityje reiškia varginantį darbą be pelno...
Opa
Sapnuoti, kad jums atsirado opa - blogas sapnas. Tai ligos ir klastingi draugai. Šis sapnas pagyvenusiems žmonėms žada liūdesį ir..
Opera
Į operą eiti su mergina - gyvenimas gerokai pasikeis. Jeigu sapne žiūrite operą, - greitu laiku susitiksite su jūsų širdžiai mielais..
Opera
Sapnuoti, kad dalyvaujate operos spektaklyje, reiškia: dalyvausite tikrai maloniame linksmame vaidinimėlyje. ..
Operacija
Operaciją darant matyti - greit neteksi mylimo žmogaus. Matyti nėščiai moteriai darant operaciją - vedusiems netikėtą ligą; o..
Operacija
Matyti operuojant arba būti pačiam operuojamam - sunkūs pergyvenimai, nemalonūs jausmai ir mintys, kurių galima išvengti tik smurtu..
Operetė
Operetę girdėti - greit būsi iškilmingame pokylyj; operetę girdėti pritariant muzikai - didelį džiaugsmą; į operete, eiti su jauna..
Opiumas
Sapnuoti, kad rūkote opijų, reiškia: įsimylėsite klastingą ir piktą asmenį, kuris jums suteiks daug kančių. ..
Orangutangas
Jeigu sapnuojate orangutangą, vadinasi, kažkas pasinaudos jūsų įtakingumu, siekdamas egoistinių tikslų. Jeigu mergina sapnuoja..
OranŽerija
Šis sapnas reiškia ypatingas sąlygas, kurias patys sudarysite nevengdami ryžto. ..
Orarykštė
Orarykštę matyti - neturtingiems didelę laimę; o turtingiems - išgąstį dėl netikėtos nelaimės; orarykštę matyti iš vakarų pusės -..
Oras
Sapne atkreipti dėmesį į orą - nepastovi sėkmė. Kol kas jūsų reikalai klostosi gerai, bet greitu laiku viskas gali sužlugti sapnuoti..
Oras
Sapnuoti tyrą ir ramų orą reiškia laimę ir klestėjimą. Visos viltys ir troškimai išsipildys, o sapnuojantysis bus apsuptas linksmų ir..
Oratorius
Jei sapnuojate, kad esate oratorius, reiškia, kad jūs per daug kalbate ir tai kenkia jūsų interesams. ..
Oratorius
Jeigu sapne regite puikų oratorių, kuris jums paliko didelį įspūdį, vadinasi, šeimoje ir visuomenėje jausite draugiškus santykius ir..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai