Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Pelnas
Sapnai apie pelną žada sėkmę ir gerovę. Teisingas, sąžiningu būdu uždirbtas pelnas- turėsite pinigų. Neteisingas ar apgavysčių..
Pelynas
Sapnuoti pelyną reiškia, kad po didelio džiaugsmo patirsite skausmą. ..
PELĖ PelĖ
Sapnuoti pelę - nemalonumai namuose ir nenuoširdūs draugai. Biznio reikalai jus priblokš. Merginai sapnuoti pelę - klastingi priešai...
PelĖda
Pelėda įspėja, kad širdies reikaluose reikia būti atsargiems ir vadovautis protu. Taip pat reikia saugotis blogos draugijos. Regėti..
PelĖsiai
Matyti sapne pelėsius - nusivylimas. Jus pamirš tie, kuriais tikėjote. ..
Pelė
Apskritai sapnuoti peles reiškia priešiškai nusiteikusius akiplėšas ir veidmainius. Tačiau sulauksite netikėtos pagalbos iš to, iš..
Pelė
Sapne regėti pelę - nemalonumai, nenuoširdi draugystė, merginai sapnuoti pelę - klastingi priešai, galima ir apgaulė, kurią jie rezga;..
Pelėda
Sapnuoti pelėdą yra bloga pranašystė, nes reiškia jums brangaus žmogaus mirtį. Jei sapnuojate, kad sugavote arba užmušėte ją,..
Pelėda
Regėti ją - artimo žmogaus susirgimas; ant stogo - namams nelaimė; girdėti ją kuvėkčiojant - nelaimingas atsitikimas. ..
Pelėdikė
Sapnuoti pelėdikę yra blogas ženklas ir reiškia, kad nesiseks tuose reikaluose, kurių imatės. Jūsų gyvenimo draugas ar draugė bus..
Pelėsiai
Sapnuoti pelėsius reiškia gerą sveikatą. Jei esate ligonis, greitai pasveiksite. ..
Pelėsiai
Pelėsiai - neturi, kas tau gera linki. ..
PempĖ
Matyti pempę reiškia vestuves. Vedusiems šis sapnas pranašauja kūdikį. Daug pempių, skrendančių į šiltus kraštus, sapnuoti - oro..
Pempė
Pempę matyti arba girdėti jos riksmą - gausi iš tolimų kraštų netikėtą ir liūdną naujieną; pempę nušauti - už nusikaltimus..
Pemza
Sapnuoti pemzą reiškia, kad įsimylėsite. ..
Pensija
Jeigu sapnuojate, kad gaunate pensiją, vadinasi, draugai jums padės susirasti darbą. Sapne matyti, kad gavote didelę pensiją - trumpalaikis..
Pentinai
Jeigu sapne esate su pentinais, vadinasi, dalyvausite nemaloniame ginče. Jeigu juos nulaužėte - neteksite pagarbos ir laimės. Pamesti..
Pentiniai
Pentinus matyti arba pačiam juos nešioti - didelį džiaugsmą; pentinus nulaužyti - laimės ir pagarbos netekimą; pentinus pamesti -..
Penėti
Jei per sapną jums atrodo, kad penitės, reiškia, kad per savo besaikius norus jūs patirsite praradimus. ..
Perekšlė
Sapnuoti perekšlę su viščiukais nėra geras ženklas ir reiškia didelius praradimus ekonominėje, bet ne dvasinėje srityje. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai