Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Padažas
Sapnuoti, kad valgote padažu pagardintą maistą, reiškia įvairias materialinio pobūdžio komplikacijas. Pasistenkite kukliau valgyti, jei..
PadidĖti
Kaimo žmogui sapnuoti kad padidėjo gyvulių prieauglis - geras sapnas. Jis pranašauja gerą gyvenimą, turtą, harmoniją Šeimoje. Sapne..
PadirbinĖjimas
Jei sapnuojate padirbtus daiktus, parašus ar pinigus, - būkite apdairūs, nes jus gali apgauti. ..
PadĖklas
Jeigu sapnuojate padėklą, vadinasi, kvailai iššvaistysite savo turtą. Jeigu sapnuojate, kad ant padėklo nešate daug brangenybių, - jums..
Pagadinti orĄ
Sapne garsiai pagadinti orą, kai šalia yra kitas asmuo reiškia, kad išgirsite naujieną arba sutiksite seniai matytą Žmogų. ..
Pagalba
Ko nors pagalbos prašyti - blogas ženklas. Sapnuoti, kad kažkas jums padeda - palankios aplinkybės darbui ir poilsiui sapne regėti, kad..
Pagalba
Sapnuoti, kad jums kas nors padeda, reiškia, kad jus greitai užmiršite tą, kuris jums suteikė pagalbą. Sapnuoti, kad kam nors padedate,..
PagalvĖ
Sapne matyti pagalvę reiškia poilsį ir malonumus. Didelė ir puošni pagalvė - sėkminga karjera ir pagarba. Sapne regėti mažą pagalvę..
Pagalvė
Sapnuoti pagalvę reiškia, kad yra žmogus, kuris jumis rūpinasi. ..
Pagalys
Pagalį sapnuoti - sveikata ir sėkmė. ..
Pagarba
Pagarbos ieškojimas sapne pataria negaišti laiko niekams. Pagarbos laukti iš gražuolės - atsargiai elkitės, kad nebūtumėte išjuokti...
Pagimdyti
Kūdikį - panoms didelę nemalonę iš vyrų, o vedusiai moteriai - didelį džiaugsmą. Ligoniui gimti iš naujo - didelę sveikatą. Vargšui..
Pagirios
Pagirias sapnuoti - nutrauksite gerus santykius su pažįstamais. ..
Pagoda
Sapnuoti pagodą reiškia, kad jūs sulauksite dvasinės ramybės laikotarpio. ..
Pagonis
Pagonį sapnuoti - gali iširti draugystė. Sapne su pagoniu draugauti - būsite įtariami ne┬Čištikimybe. ..
Pagrobimas
Jei esate moteris ir sapnuojate, kad esate pagrobta, reiškia, kad jus karštai ir brutaliai mylės vienas vyras. Jei esate vyras, reiškia, kad..
Pagrobti
Jei jus kas pagrobia, - kažkas pasinaudos jūsų blogu pavyzdžiu, bet neilgam. Jei jūs esate pagrobėjas, - jūsų ryžtas bus pagirtas. ..
Pagunda
Jeigu sapne jus kas nors gundo, vadinasi, jums kažkas pavydės ir privers nuo jūsų nusisukti draugus. Jeigu sapnuojate, kad jaučiate..
PagyrŪnas
Jeigu sapnuojate, kad kažkas giriasi, vadinasi, gailėsitės dėl savo impulsyvaus elgesio, kuris nuliūdins draugus. Jeigu sapne jūs..
Pagyvenęs
Sapnuoti pagyvenusį asmenį reiškia, kad ateityje jūsų laukia ramus ir nepriekaištingas gyvenimas. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai