Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Pintinė
Pintinė su gėlėmis - meilės laimė; dyka - myli nemylimas; pinti ją - ilgas kentėjimas. ..
Pintinė (krežis)
Sapnuoti pintinę reiškia motinystę arba tai, kad jūsų šeimoje gims kūdikis. ..
Pinučiai
Sapnuoti, kad esate prie pinučių, reiškia, kad prispyrus bėdai, tavo draugai tau prieš nosį užtrenks duris. Neužmirškite to. Kapinių..
Pionierius
Jei sapnuojate, kad esate pionierius, reiškia, kad norite eiti prieš visus. Būkite atsargus, per daug neskubėkite nugalėti kitų. ..
Pipirai
Valgyti - priešingumas; grūsti ar malti - ūpas. ..
Pipirai
Pipirai sapne - gyvenime ginčai ir nesusipratimai sapne regėti išbarstytus juoduosius pipirus reiškia sėkmę arba pyktį. Jeigu sapnuojate,..
Pipiras
Sapnuoti, kad valgote pipirą, reiškia kartėlį, kurį patirsite dėl viršininko pasakytų karčių ir aštrių žodžių. Bet viskas baigsis..
PiramidĖ
Jeigu sapnuojate piramides, - jūsų laukia daug permainų sapne lipti į piramidę - kelionė, kuri suteiks malonumą. Jeigu mergina sapnuoja,..
Piramidė
Sapnuoti piramidę visame didingume yra turtingumo ženklas. Sapnuoti, kad stovite piramidės viršūnėje, reiškia sėkmę. Sapnuoti..
Piratas
Jeigu sapnuojate piratus, vadinasi, išsiaiškinsite tariamų draugų kėslus. Jeigu jūreivis sapnuoja laivą su piratų vėliava,..
Pirkia
Sapnuoti pirkią reiškia: būkite labiau išauklėtas. Tausokite save senatvei. ..
Pirkimas
Derėtis sapne perkant ar parduotat - ramybė, geri laikai. ..
Pirkinys
Sapne regėti pirkinius reiškia pelną, kur j lydės malonūs įvykiai. Jeigu sapne didžiuojatės kokiu nors pirkiniu, -laukia geros..
Pirkti
Apskritai, sapnuoti pirkimą reiškia pinigų praradimą. Sapnuoti, kad perkate tai, ką paprastai įsigyjate realiame gyvenime, išskyrus..
Pirmininkas
Jeigu sapnuojate pirmininką, vadinasi, gausite gerą, pelningą tarnybą. Jeigu sapne regite, kad pirmininkas blogai nusiteikęs, - sveikatos..
Piroga
Sapnuoti pirogą reiškia, kad iki tikslo, kurį norite pasiekti, yra labai toli, be to, jis labai sunkiai pasiekiamas. ..
Pirtis
Pirtyje maudytis - sveikata arba gali tekti duoti parodymus teisme. Jeigu sapnuojate, kad garinatės pirtyje, - likimas žada nemalonią..
PirŠlys
Piršlį sapnuoti - laiminga meilė. ..
PirŠtas
Jeigu sapnuojate rankas su gražiais pirštais, vadinasi. Jūsų nuoširdumas bus įvertintas, o geranoriškumas ir dosnumas jus išgarsins...
PirŠtinĖs
Jeigu sapne regite naujas pirštines, - būsite atsargus, taupus, bet ne savanaudis. Sapne regėti pirštines, užmautas ant rankų - tikslą..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai