Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Plakti
Plakimą sapnuoti - saugokitės žiaurumo ir piktų liežuvių. Plakti pačiam ką nors - padarysite nusikaltimą. Būti nuplaktam - galite..
Plaktukas
Jeigu sapnuojate plaktuką, vadinasi, turite nugalėti kažkokias kliūtis, jeigu norite sutvarkyti savo gyvenimą. Sapne kalti plaktuku -..
Planeta
Jei sapnuojate kokią nors į žemę nepanašią planetą, reiškia, kad jūs galvojate tik apie meilę, o jūsų reikalai žlunga. ..
Planeta
Sapnuoti planetą - varginanti kelionė ir džiaugsmo neteikiantis darbas. ..
Platanas
Sapnuoti plataną reiškia tą patį, ką ir topolį. ..
Platina
Sapnuoti platiną reiškia tą patį, ką ir auksą. ..
Platus laiptai
Sapnuoti plačius laiptus reiškia netikėtas ir naudingas galimybes, jūsų ateitis regisi didi, bet prisiminkite, kad ne viskas auksas, kas..
Plaukai Plaukai
Šukuoti juos - geras uždarbis; nukirpti kam nors - mirtis šeimoj; nusikirpti sau plaukus - reiškia rūpesčių pabaigą; slenką - turto..
PLAUKAI Plaukai
Matyti save, apžėlusį plaukais, reiškia pasidavimą ydoms, blogiui, moralės normų nepaisymą. Plaukai, juodi ir susivėlę, - nelaimė...
plaukai Plaukai
Jei sapnuojate, kad turite vešlius plaukus, yra geras ženklas moterims. Vyrams šis sapnas nėra palankus, nes reiškia, kad gerovę ir..
Plaukikas
Sapnuoti, kad plaukiate, apskritai nėra geras ženklas, nes reiškia pavojus ir fizines kančias. Dar blogesnis ženklas yra, jei sapnuojate,..
Plaukioti
Jeigu sapnuojate, kad plaukiate, - greitu laiku sėkmė pasibels į jūsų duris. Plaukti švariame vandenyje reiškia gyvenimą be klaidų...
Plaukmenys
Sapnuoti plaukmenis reiškia: jei parodysite truputį geros valios ir supratimo, turėdamas tokią paramą, iškilsite labai aukštai. ..
Plaukti
Tyrame vandenyje - gyvenimas be rūpesčių; drumstame - priešingumai; plaukti ir prigerti - nelaimė. ..
Plaukuotas
Sapnuoti, kad esate plaukuotas, reiškia: jūs esate per daug griežtas vertindamas kitų klaidas. Paskui nesigailėkite, jei, pasitaikius..
Plaustas
Sapnuoti, kad plaukiate plaustu, reiškia: venkite rizikos nuskęsti. ..
Plauti
Sapnuoti, kad ką nors plaunate, reiškia, kad gyvensite kukliai ir ramiai. ..
Plauti
Plauti grindis, bet nebaigti - jūsų liūdesys virs džiaugsmu, bet to dar reikės palaukti. Plauti stiklines grindis - pavyzdingas gyvenimas...
Plauti
Plauti ką nors - švaros pamėgimą; plauti grindis - greit susilauksi netikėtų svečių; stiklinę plauti - pavyzdingą gyvenimą; plauti..
PlauŠinĖ
Sapne matyti plaušinę reiškia malonias perspektyvas ir linksmas naujienas. Jeigu sapne plaušinė sena arba suplyšusi, vadinasi, jūsų..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai