Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Prakaitas
Jeigu sapnuojate, kad jus išpylė prakaitas, - garbingai nugalėsite visus sunkumus. ..
Prakalba
Prakalbą sapne girdėti - pateksite į draugiją. Pačiam prakalbą sakyti - ištaisysite pagadintus reikalus. ..
Prakartėlė
Sapnuoti prakartėlę reiškia, kad nuoširdi ir dora meilė jums teiks džiaugsmą ir palaimą visą gyvenimą. ..
Prakeikimas
]ei sapnuojate, kad jus prakeikė tėvas, motina ar kitas artimas pagyvenęs giminaitis, tai yra blogas ženklas. Bet jei jus prakeikė svetimas..
Prakeikimas
Prakeikti ką - turi tvirtą širdį; prakeiktam būti - išvengti didesnio pavojaus. ..
Prakeikti
Prakeikimus sapne girdėti - saugokitės tų žmonių, kurie sapne keiksmus laido. Jeigu sapne jus prakeikia, vadinasi, jūsų laukia..
Pramoga
Sapnuoti kokią nors pramogą reiškia, kad jums reikia mažiau linksmintis, jei nenorite susirgti. ..
PranaŠauti
Pranašaujantį žmogų sapnuoti - vargins nereikalingi galvosūkiai. Pačiam sapne pranašauti - saugokitės, nes galite turėti nemalonumų ir..
Pranašas
Jei sapnuojate pranašą, reiškia, kad jums žinomas asmuo gerai išmano tuos reikalus. Pasitarkite su juo dėl to savo reikalo. ..
Pranašautoja (sibilė)
Sapnuoti, kad matote pranašautoją arba klausotės jos, reiškia, kad bet kokiu atveju ir bet kada turėsite draugą, kuris mokės jums..
PraneŠimas
Sapne girdėti skaitant kokį nors pranešimą reiškia reikalų pasikeitimą. Jeigu sapne gavote pranešimą, vadinasi, apie jus sklinda blogos..
Praraja
Sapnuoti prarają reiškia pavojų ir patarimą nepasitikėti kitais žmonėmis. Kristi į prarają yra labai bloga pranašystė. Prisiminkite..
Praraja
Įkristi į ją - daug kliūčių; negalėti iš jos išlipti - pateksi į blogą draugiją; regėti ją - liga, nesisekimas. ..
Prasyti
Jeigu sapne atkakliai ko nors prašote, vadinasi, kažkoks verslas pareikalaus daug lėšų. Sapne savo tėvų ko nors prašyti ir išprašyti..
Praustis
Praustis švariame vandenyje - nenusakomą džiaugsmą; praustis su pienu - moterims grožį; o vyrams - gėdą; prausti kūdikį - nevedusioms..
Praustis
Jeigu sapnuojate, kad prausiatės, vadinasi, per daug atvirai didžiuojatės savo meilės ryšiais. Sapnuoti, kad prausiatės švariame..
PraustuvĖ
Sapne matyti praustuvę reiškia naujus malonius rūpesčius ir daug džiaugsmo. Jeigu sapne praustuvė nešvari, - gailėsitės dėl..
Prašymas
Patenkinti kieno nors prašymą yra sėkmės ženklas, atmesti kieno nors prašymą reiškia nesėkmę. Sapnuoti, kad kieno nors prašote,..
Prašymas
Klausyti jo - įgyti reikšmės; atmesti -prarasti ką nors; prašyti ko nors iš kito - didelius rūpesčius ir vargingą gyvenimą; prašyti..
Prekiauti
Jeigu sapne prekiaujate, - reikalai klostysis siaubingai jei sapne prekiauti nesiseka, vadinasi, apims liūdesys ir nuoskauda. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai