Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Prekijas
Būti juo - pasiturimas gyvenimas; regėti jį arba kalbėtis su juo - byla; sėklų prekiją regėti - susidursi su begėdžiais. ..
Prekybininkas
Sapnuoti, kad prekiaujate geležimi, reiškia liūdesį ir praradimą. Prekiauti vilna reiškia solidžias pajamas. Prekiauti šilku reiškia..
Prekybos namai
Sapnuoti, kad esate prekybos namuose, reiškia, kad leisite išslysti iš savo rankų reikšmingam dalykui. ..
Prekybos įmonė (krautuvė)
Ją matyti arba joje ką nors pirkti - sunkią ir nemalonią konkurenciją; pačiam dirbti krautuvėje - saugokis gudrios apgaulės; krautuvės..
Prekymetis
Prekymetis - didelis džiaugsmas. ..
Prekystalis
Sapnuoti klientų apgultą prekystalį reiškia, kad reikalai einasi puikiai. Sapnuoti prekėmis apkrautą prekystalį reiškia vargą ir..
Prekystalis
Sapne regėti prekystalį reiškia, jog susidomėjimas ir interesai neleis tinginiauti sapnuoti tuščią ir nešvarų prekystalį - nesėkmingi..
Premija
Sapnuoti, kad laimėjote premiją, reiškia, kad jūs tikėjotės lošdamas išspręsti savo finansines problemas, bet, deja, likimas nuo jūsų..
Presas
Ką nors spausti presu - šykštumas. Spausti sultis - sėkmė. Sulūžęs presas - daug triukšmo ir baimės dėl menkniekio. Pakliūti po..
Prezidentas
Šis sapnas yra daugiareikšmis ir daug kas priklauso nuo to, kokį prezidentą sapnuojate jei sapnuojate savo šalies prezidentą, kurį..
Prieauglis
Moteriai sapnuoti kad naminis paukštis (pavyzdžiui višta) turės jauniklių - nuobodūs ir varginantys darbai kaprizingi ir nepaklusnūs..
Prieblanda
Sapnuoti, kad esate prieblandoje, reiškia: kai iškils didelės kliūtys, pats laikas drąsiai veikti. Tik taip laimėsite ir pasirodysite..
Priebutis
Jeigu sapnuojate priebutį, vadinasi dalyvausite kažkokiame naujame biznyje, o jūsų ateitis bus permaininga. Jeigu mergina sapnuoja, kad..
Priegalvis
Reiškia tą patį, ką ir pagalvė. ..
Priegalvis
Regėti jį - išsisukti iš didelės bėdos. ..
Prieglauda
Prieglaudą regėti - rūpesčiai. ..
Prieglauda
Sapne regėti vaikus prieglaudoje - reikalų pablogėjimas, galimas skurdas. Jeigu sapnuojate prieglaudoje vaikščiojantį kunigą, - žlugs..
Prieglobstis
Sapnuoti, kad ieškote prieglobsčio, reiškia rūpesčius ir nusivylimus. Sapnuoti, kad ieškote prieglobsčio nuo lietaus, reiškia..
Priekaba
Sapnuoti priekabą reiškia, kad blogos kompanijos jus prives prie žlugimo. ..
PriekaiŠtas
Priekaištus sapne girdėti - perspėjimas, kad kiti pasisavins jūsų idėjas arba gausite dovanų. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai