Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Priekaištas
Girdėti prikaišiojant - gausi dovaną. ..
Priekalas
Sapnuoti priekalą reiškia, kad už jūsų sąžiningą sunkų darbą jums bus teisingai atlyginta. ..
Priekalas
Regėti jį - pralaimėjimas; kalti ant jo - turėsi darbo bei triūso. ..
Priekalas
Priekalą sapnuoti - pralaimėjimas arba naudingas ir pelningas darbas. Jeigu sapnuojate, kad priekalas nedidelis ir šaltas, vadinasi, laukite..
Prieplauka
Jeigu sapnuojate prieplauką, vadinasi laukia ilga kelionė. Sapne matyti laivus, stovinčius prieplaukoje, -sumanymų ir norų išsipildymas. ..
Prieplauka
Sapnuoti prieplauką reiškia, kad pasirinkote amatą, kuris jums visada bus naudingas. ..
Priepuolis
Jeigu sapne ištinka isterijos arba kitas priepuolis, - sveikatos pablogėjimas arba galite netekti darbo. Jeigu sapnuojate, kad ištiko..
Priesaika
Prisiekti arba regėti prisiekiančius - turėti bedų. ..
Priesaika
Jeigu sapne davėte priesaiką, - laukite nesutarimų ir ginčų. Šis sapnas Įspėja, kad nesilaikote žodžio. Jeigu sapnuojate, kad..
Prieskoniai
Jeigu sapnuojate prieskonius, vadinasi, malonumai gali pakenkti reputacijai aromatiniai prieskoniai - patirsite malonumą. Jei perkate ar dedate..
Prietema
Sapne matyti prietemą reiškia liūdesį. Šis sapnas žada betikslį jėgų eikvojimą ir neįgyvendinamas viltis. Galimos biznio nesėkmės..
Prievartauti
Prievartauti sapne - gėda. Būti sapne išprievartautam - skriaudos ir pažeminimas. Prievartautoją sapnuoti - didelis išgąstis. ..
PrieŠas
Jeigu sapne susitinkate su priešu, - laukite nemalonumų. Teks apginti savo interesus, priešingu atveju laukia praradimai. Šis sapnas kartais..
Priešai
Sapnuoti, kad draugiškai šnekučiuojate su savo priešais, reiškia per daug didelį pasitikėjimą. Jums teks nusivilti dėl apgaulingo..
Priešininkas
Sapnuoti priešininką reiškia, kad prasidės ginčai ir rietenos. ..
Prigerti
Prigerti - nevykusi santuoka; regėti prigėrusį - šykštus asmuo nuodija tau gyvenimą. ..
Priimtas
Sapnuoti, kad esate priimtas į kokią nors tarnybą ar kokį nors dar bą, reiškia, kad jus kankina gana rimti dalykai. ..
Priimti, sutikti
Jei sapnuojate, kad kažką priimate, reiškia, kad, jei esate viengungis vyras ar netekėjusi mergina, vesite netvarkingą moterį arba..
Prijaukinti
Sapnuoti, kad prijaukinate gyvūnus, yra blogas ženklas. Nesiseks ir versle, ir meilėje. Visą laiką susidursite su nesupratimu ir sunkumais...
PrijuostĖ
Jeigu sapnuojate prijuostę, - jūsų laukia permainingas likimas. Jeigu sapne prijuostė graži, vadinasi, laukia malonūs rūpesčiai. Jeigu..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai