Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Prijuostė
Sapnuoti, kad turite prijuostę, reiškia, kad turėsite žmoną, kaprizingą kaip ksantipė. Jei esate moteris, per daug pavydžiai elgiatės..
Prijuostė
Daili - dovana; skalbti ją - nori tave kas valdyti; lopyti - privalai būti taupus; pamesti - apsiriksi. ..
Prikabinti
Sapnuoti, kad kabinate ant sienų plakatus, reiškia netikėtą šlovę. ..
Prikaistuvis
Sapnuoti prikaistuvį reiškia: jei esate vyras, turėsite meilės nuotykį su valstiete; jei esate moteris, įsimylėsite valstietį. ..
Pripildyti
Jei sapnuojate, kad pildote gertuves, butelius arba katiliukus, reiškia, kad sugebėsite išgyventi bet kokiomis gyvenimo sąlygomis. ..
Prisiekti
Prisiekti kieno nors naudai sapne - paveldėjimas, bet tie turtai svetimų žmonių; prisiekti varguoliui - blogos žinios, turtuoliui -..
Prisiekti
Sapnuoti, kad prisiekiate, reiškia, kad turėsite reikalų su teisėsauga. ..
Prisiekti
Prisiekti kieno nors naudai sapne - paveldėjimas, bet tie turtai svetimų žmonių. Prisiekti varguoliui - blogos žinios, turtuoliui..
Prisigerinti
Jeigu vyriškis sapnuoja, jog meilinasi prie moteriškės - sveikata, o jei prie senos negražios moters - bus nelaimingas šeimoje...
Prisikelti
Jeigu sapne jūs mirėte ir prisikėlėte, - laukia didžiulė kančia, bet vėliau jūsų viltys išsipildys. Kitų žmonių prisikėlimas..
Prisikėlimas (atgijimas)
Atgimti sapne arba prisikelti iš numirusiųjų - tai ženklas, kad turi pradėti kitaip tvarkyti savo gyvenimą, tiesiog reikia kažką keisti...
Pritarti
Pritarti kam nors sapne - nemokykite kitų, o tai, kas yra galvoje, pravers ir patiems. ..
Prizas
Laimėti prizą - pagarba. Jeigu sapnuojate, kad laimėjote prizą, bet jis atiteko kam nors kitam, - jūsų reikalai pagerės, bet dar teks..
PriĖmimas
Jeigu sapnuojate, kad esate priėmime, - malonus susitikimas. Jeigu jame įvyksta kažkoks nuotykis, - jus apims nerimas. ..
Priėmimas, sutikimas
Sapnuoti, kad jums surengė arba jūs surengėte labai gražų sutikimą, reiškia, kad atvyks seniai nematytas jūsų draugas. Nemalonus..
Procesas
Sapnuoti, kad pralaimėjote procesą, reiškia ligą sveikiems ir mirtį ligoniams. Sapnuoti, kad dalyvaujate procese, reiškia, kad turėsite..
Procesija
Sapnuoti, kad matote procesiją, reiškia palaimą. Jei užsiimate prekybos verslu, reiškia, kad turėsite daugybe klientų. ..
Procesija
Jeigu sapne regite kokią nors procesiją, vadinasi, teks nerimauti dėl savo ateities. Sapne regėti gedulingą procesiją reiškia, kad..
Proskyna
Proskyną sapnuoti, joje uogauti - būkite atsargūs, kad jūsų neapkaltintų. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai