Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Prostitutė
Sapnuoti prostitutę reiškia, kad jūsų norai bus patenkinti, bet jums laukto džiaugsmo nesuteiks. ..
Protestuoti
Sapnuoti, kad prieš ką nors protestuojate, reiškia, kad esate didelis sukčius ir, jei nepadarysite išvadų, liksite visiškai nupešiotas. ..
ProtĖviai
Sapnuoti protėvius - reikiamu momentu sulauksite paramos. ..
Protėvis
Jei sapnuojate ramų ir besišypsantį protėvį, reiškia, kad jūsų laukia neišvengiama santuoka arba jūsų šeimoje gims kūdikis. Bet jei..
Prošvaistė
Sapnuoti, kad matote prošvaistę, reiškia, kad jūsų šeimos ramybę netikėtai sutrikdys skaudus ir nenumatytas įvykis, bet viskas baigsis..
PsalmĖ
Psalmes giedoti - išpaŽinsite religiją arba aplankys liūdesys. Kitus giedant girdėti - dirbsite nereikalingus ir sunkius darbus. Psalmes..
Psalmės (giesmės)
Psalmes giedoti - atsivertimą į tikėjimą: psalmes girdėti kitą skaitant arba giedant - sunkų ir nereikalingą darbą. ..
Pudingas
Sapnuoti pudingą reiškia, kad suklestės švelnūs ryšiai. ..
Pudingas
Tiekti jį - esi vaikų mylimas; valgyti - pokalbiai. ..
Pudingas
Sapnuoti pudingą - nedidelės kliūtys dėl investuoto kapitalo. Jeigu mergina daro pudingą, vadinasi, jos mylimasis - garbėtroška, o..
Pudra
Pudra - išdidumas. ..
Pudrinė
Pudrinė - gudresni tave pergudraus; pudruoti save - nori paslėpti nusikaltimą; pudruoti kitą - padėti kam daryti pikta. ..
Pudruoti
Pudra reiškia išsiblaškymą. Pudruotis - norite nuslėpti savo neteisingus poelgius. Pudruotis kitiems matant, - būsite įkalbėti imtis..
Puikybė
Sapnuoti, kad esate pakilęs į didelę puikybę, reiškia, kad tapsite labai garsus ir socialiniu požiūriu gana žymus asmuo. ..
Pukštelėjimas
Sapnuoti, kad išgirdote pūkštelėjimą, reiškia, kad stambi ir nutukusi asmenybė jums pridarys daug nemalonumų. ..
Pulkas
Apskritai sapnuoti pulką reiškia jėgą ir sėkmę. Sapnuoti artilerijos pulką reiškia, kad kils didelis šurmulys dėl pergalės. Sapnuoti..
Pulkas
Pulką kariuomenės sapnuoti - seksis draugų kompanijoje. Pulką moterų sapnuoti - saugokitės didelės moterų kompanijos, nes galite ne tik..
Pulkas
Pulką kariuomenės matyti - didelį pasisekimą tarp draugų; pulką moterų matyti arba su jomis kalbėti - saugokis su moterimis susipykti,..
Pulkininkas
Regėti jį - gauti gerą vietą: šnekėtis su juo - sutvarkysi painų reikalą. ..
Pulkininkas
Jeigu sapnuojate pulkininką ir klausote jo įsakymų, vadinasi, pasieksite sėkmės aukštose sferose. Jeigu mergina sapnuoja, kad įsimylėjo..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai