Sapnai prasidedantys P

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Paklysti
Paklysti miške - ištaisysite savo klaidas. Kur nors kitur paklysti - rūpesčiai, vargai, painus darbas. ..
Paklysti
Paklysti kur nors - teks daug pergyventi visokių vargų ir nemalonumų; paklysti miškuose - greit tą klaidą atitaisysi; paklydus po balas..
Pakopa (laiptų)
Sapnuoti laiptų pakopas reiškia, kad kilsite labai aukštai. ..
Pakrantė
Regėti ją - įvyks, ko ilgies; vaikščioti po ją - rūpinasi tavimi. ..
Pakriūta
Uolota - nepriteklius; apžėlusi žole arba samanomis - rimtis, pasitenkinimas; apžėlusi krūmais - kliūtys; nukristi nuo jos - saugokis..
Pakulos
Sapnuoti pakulas reiškia: saugokitės moterų vandenilio peroksidu nubalintais plaukais. ..
Pakulos
Pakulos reiškia apkalbas arba ilgą darbą. Matyti kitą, apsivėlusį pakulomis, - nesėkmė pro jus praeis. Pakulas sapne verpti - daug..
Pakulos
Pakulas verpti - sunkų, nenaudingą darbą; pakulas suverptas parduoti - greit gausi pelningą darbą; pakulas suverptas iškeisti - turtų..
Pakvietimas
Sapnuoti, kad kviečiate svečius - rūpesčiai ir pavojai. Jeigu sapne į svečius kviečia jus, - neišvengsite nemalonumų. Sapne kviesti..
Pakvietimas
Jei sapnuojate, kad gavote pakvietimą į kokią nors šventę arba vakarėlį, reiškia, kad netrukus jūsų šeimoje įvyks linksmas..
Pakvitavimas
Jei sapnuojate pakvitavimą, reiškia, kad bręsta nemalonumai su namo šeimininku arba su jūsų galimais kreditoriais, ypač bankais. ..
Pakyla
Matyti sapne pakylą reiškia, kad pasieksite daugiau, jei būsite ryžtingi. Matyti ant pakylos daug žmonių - sugebėsite pritapti prie..
Paladinas
Sapnuoti paladinąarba sapnuoti, kad pats esate paladinas, reiškia: saugokitės to, kuris per daug įkyriai demonstruoja, kad jus gina, nes jis..
Palaida moteris
Sapnuoti palaidą moterį reiškia: jei nenorite baigti blogai, bėkite nuo tos moters kuo toliau. ..
Palaidoti
Palaidotam būti - netikėtą kalėjimą. ..
Palaidoti
Jeigu sapnuojate, kad jus nori palaidoti gyvą, -saugokitės klaidų, kurių laukia jūsų priešai, norėdami įžeisti ir pakenkti. Jeigu..
Palaikyti
Sapnuoti, kad ką nors palaikote, reiškia: šiomis dienomis kils aštrus ginčas tarp dviejų jūsų draugų. Stenkitės į tai nesikišti. ..
Palaiminimas
Gauti - tikra bičiulystė. ..
Palaiminimas
Jei sapnuojate, kad esate laiminamas, reiškia, kad tai yra geras ženklas ir kad jus lydės sėkmė visose veiklos srityse. Sapnuoti, kad..
Palankinas
Sapnuoti palankiną reiškia, kad stengsitės paveikti savo pažįstamus, kad būtų pasiekta geresnė tvarka, bet turėkite omeny, kad..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai