Sapnai prasidedantys R

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Ramentai
Susapnavus ramentus reikia vengti lošti kortomis, nes šis sapnas pranašauja nesėkmę. Jeigu sapnuojate, kad vaikštote su ramentais,..
Ramentas
Sapnuoti, kad naudojate ramentus arba kad matote kitus juos naudojant, reiškia bet kokio pavidalo užkeikimą nuo negalavimų ir sužeidimų...
Ramuma
Sapne regėti ramią jūrą reiškia gerų reikalų sėkmingą baigtį. Jeigu sapne jūs esate ramūs ir laimingi, - geras ir ilgas gyvenimas..
RamunĖ
Sapne matyti žydinčias ramunes ar ramunėles reiškia liūdesį ir nuobodulį. Vedusiems gali reikšti ramų šeimyninį gyvenimą,..
Ramunės (gėlės)
Ramunės - simbolizuoja liūdesį; žydinčias ramunes ar ramunėles - liūdesys, nuobodulys, nors vedusiems žmonėms - gali reikšti, tiesiog..
Randas
Sapnuoti, kad turite randą veide arba kokioje nors kitoje kūno vietoje yra geras ženklas ir pranašauja, kad išvengsite artėjančio..
Randas
Matyti sapne randą, o ypač ant veido - saugokitės susižeidimo. Raudonas randas - gėda. Kruvinas - pasišventimas. Jei randas pūliuoja -..
Randuotas
Sapnuoti randuotąjį reiškia ginčus su mylimuoju ar mylimąja. Rimtas reikalas. ..
Ranka
Kairė - išdavimas; dešinė - ištikimas draugas; pamesti ranką - gausi nešti į kapus gerą pažįstamą; plauti rankas - pagarba;..
Ranka
Sapnuoti, kad turite dideles ir stiprias rankas, reiškia laimę ir pasiturimą gyvenimą, apsukrumą ir mokėjimą tvarkyti savo reikalus,..
Rankena
Sulūžusi durų rankena - įkyrūs giminaičiai ar kaimynai. Keisti durų rankeną - permainos gyvenime, kurį laiką galite būti vieniši...
Rankena
Sapnuoti rankeną reiškia, kad veltui stengiatės atidaryti vienas duris. ..
RankinĖ
Moteriai šis sapnas pranašauja meilės nuotykį. Merginai - mylimą draugą. ..
Rankogaliai
Nešioti rankogalius - pasididžiavimas. Jei rankogaliai tvirtai prisiūti - pareigų paaukštinimas nešioti nešvarius arba apiplyšusius..
Rankogaliai (mankietai)
Purvini - išsiskyrimas; suplyšę - reikšmės netekimas. ..
Rankos
Jeigu sapnuojate gražias rankas, vadinasi. Jūsų laukia garbė ir šlovė, aukšta padėtis visuomenėje. Jeigu sapne jūs gėritės savo..
Rankos (nuo peties iki riešo)
Sapnuoti, kad turite raumeningesnes ir stipresnes rankas negu normalias, reiškia klestėjimą ir turtus, kurie atiteks iš kažkurio..
Rankove
Ilga rankovė reiškia tolimą kelionę. Taip pat gali būti nelaimės pranašas. Trumpa rankovė - būsite apsukrūs ir laimėsite. Atimsi..
RankraŠtis
Jeigu rašote rankraštį, vadinasi, turėsite daug nemalonumų. Jeigu rankraštis blogai parašytas - prarasite garbę. Jeigu sapnuojate..
Rankraštis
Skaityti svetimą - sužinosi naujieną. ..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai