Sapnai prasidedantys R

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Rietena (augalas)
Rietena (augalas) - tikra draugystė. ..
Rietis (pyktis)
Rietis su draugėmis - nemalonumai, su draugais - pavydas, su vyru ar žmona - namų laimė, su kitos lyties asmeniu - įsimylėjimas. ..
Riešas
Sapnuoti, kad matote savo riešą, reiškia, kad esate žmogus su charakteriu ir kad ta jūsų savybė gyvenime privers nueiti ilgą kelią. ..
Riešutai
Valgyti juos - laikina nesantaika su vyru arba sužadėtiniu; raškyti - netikėtas džiaugsmas; sapne skinti riešutus - sėkmingas verslas ir..
Riksmas
Girdėti jį - šmeižtas. ..
Riksmas
Riksmą sapne girdėti - džiaugsmas arba šmeižtas. Riksmas ir muštynės sapne - gali įvykti nelaimingas atsitikimas. ..
Rinkimai
Jei sapnuojate rinkimus, reiškia: atsidėkite politikai ir patirsite sėkmę. ..
Rinkimai
Rinkimus sapnuoti - ateityje gyvenimas gali bū¬ti šviesesnis. Jeigu sapnuojate, kad dalyvaujate rinkimuose, -laukite diskusijos, kuri pakenks..
Rinkimas
Rinkti javų varpas - sunkų gyvenimą; rinkti grūdus nuo dirvos - susirasti gerą ir naudingą darbą; daug varpų prisirinkti - didelį..
Rinkti
Grūdus rinkti nuo dirvos - gausite gerai apmokamą darbą. Rinkti javų varpas sapne - skurdas. Rinkti bulves - prasigyvensite. Medžių šakas..
Rinkti
Jei sapnuojate, kad renkate pamestus daiktus, reiškia, kad patirsite nusivylimą. Jei renkate gėles, reiškia, kad jus mylės daug moterų,..
Rinkti varpas
Sapnuoti, kad renkate varpas, reiškia, kad esate susižavėjęs vienu asmeniu, bet jo nemylite. ..
Riteris
Riterį sapne matyti - garbė ir pasididžiavimas. Daug riterių sapnuoti, juos kalbančius girdėti -permainos politiniame gyvenime. Riterį..
RitĖ
Jeigu sapnuojate siūlų rites, vadinasi, jūsų laukia sunki užduotis, kurią įvykdžius atsiras pačios geriausios perspektyvos. Jeigu sapne..
Ritė
Sapnuoti ritę reiškia, kad kažkas stengiasi sugriauti jūsų planus. Veikdamas apdairiai, sugebėsite įveikti. ..
RiŠti
Surištam sapne būti - įvairūs trukdymai. Surištam išsilaisvinti - laisvas būsite nuo to, kas jus varžė. Sapne ką nors kitą surišti -..
Rišti
Sapnuoti, kad ką nors rišate, reiškia, kad veltui stengiatės suvienyti ir sutaikyti tuos besivaidijančius žmones. Laikas jau prarastas. ..
Robiola
(lombardijos sūris)..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai