Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Skaitymas
Raštą - sėkmė; dienoraštį - geras gyvenimas; knygas - dar daug privalai mokslo; pasakoti ar skaityti istorijas sapne - nesėkmė..
Skaityti
Jeigu sapnuojate, kad skaitote, vadinasi, pasižymėsite kažkokiame darbe, kuris atrodė labai sunkus. Sapne skaityti neaiškų ir nerišlų..
Skaityti
Jei sapnuojate, kad skaitote romaną, apsakymą ar kokį kitą malonų kūrinį, reiškia, kad jūs per daug fantazuojate. Jei sapnuojate, kad..
Skaitytuvai (skaitliukai)
Jei sapnuojate skaitytuvus, reiškia, kad nepakankamai rūpinatės savo kūdikio sveikata. Žiūrėkite, kad dėl to nereikėtų gailėtis. ..
Skaičiai
Sapnuoti skaičius reiškia, kad nelieka nieko kita, kaip eiti žaisti loterijoje. Jei skaičių neprisimenate, suprasite geriausią dalyką,..
Skaičiavimas
Skaičiuoti - nusiminimas netekus pinigų. ..
Skalauti gerklę
Sapnuoti, kad skalaujate gerklę arba matote kitus tai darant, reiškia, kad jums skaudės gerklę. ..
Skalbimas
Skalbti - nelaimė, nuostoliai. ..
Skalbiniai
Džiaustyti juos - negeros naujienos (gali būti apie artimo žmogaus ligą); regėti švarius spintoj - išteklius; purvinus - vaidai; skalbti..
Skalbiniai
Jeigu sapne drabužiai švariai išskalbti, vadinasi, jūsų siekiai geri, jie bus sėkmingi. Sapnuoti, kad jūsų drabužiai nešvariai..
Skalbiniai
Sapnuoti švarius skalbinius sapnuojančiajam reiškia gerą pranašystę: santuoka su vienu asmeniu padarys jo (ar jos) gyvenimą pasiturintį...
Skalbti
Sapnuoti kad skalbiate - kova, kurią laimėsite. Sapne matyti gražią merginą, kuri skalbia, reiškia, kad ieškosite uždraustų malonumų...
Skalbykla
Skalbyklą regėti - tavo plepumas pridarys tau rūpesčių. ..
Skalbėja
Skalbianti - neturėsi gero vardo. ..
Skalbėja
Jei sapnuojate skalbėją, reiškia, kad per daug kalbate. Apie savo reikalus viską visiems išplepate, o tai kenkia jūsų verslui. ..
Skaldyti
Sapnuoti, kad kažką skaldote, reiškia, jog jūsų įniršis ne iš karto praeis, kai suprasite visą tiesą. ..
Skalikas
Sapnuoti skaliką yra įspėjimas: gerai apmąstykite kiekvieną savo žingsnį. Kai kas jūsų elgesį atidžiai stebi ir nagrinėja. ..
Skalpelis
Sapnuoti skalpelį reiškia, kad užmegsite draugiškus ryšius su gydytoju. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai