Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Smūgis
Smūgį gauti - nuostolis; kitam suduoti - įstumti ką į nuostolį. ..
SmĖlis
Sapnuoti smėlį - badas ir netektys. Jeigu sapnuojate, kad atsidūrėte smėlio liūne, -laukite susidūrimo su apgaule ir netektimi. Jeigu..
Smėlis
Jei sapnuojate smėlį, reiškia, kad jums reikia sutramdyti savo nežabotą fantaziją, kad nesusikurtumėte tuščių miražų. ..
Smėlis
Smėlėtą lauką matyti arba jį dirbti - tuščią ir nepelningą darbą; smėlį kasinėti - nuostolius; vaisius į smėlį sodinti - sunkų..
Smėlys
Smėlys - nemalonus aplankymas; sklaistyti jį - netikri santykiai. ..
Snapas
Jei paukštis jus palietė snapu, - laimėsite loterijoje ar kokiame kitame žaidime. Kuo didesnis paukštis, tuo didesnis laimėjimas. ..
Snapas
Regėti jį - laimingas lošimas; ilgą snapą regėti - nemalonumai svetimoje šeimoje. ..
Snausti
Snausti sapne - dirbate neatsakingai, ir toks darbas atves į skurdą. ..
SNIEGAS Sniegas
Sapnuoti, kad sninga - kažkokios kliūtys. Jeigu sapne per langą matote krintančias didžiules snaiges, vadinasi, susipyksite su mylimu..
Sniegas
Sapnuoti sniegą žiemą nereiškia nieko, nes tai yra pakartojimas to, ką matote tikrovėje. Sapnuoti sniegą vasarą yra geras ženklas tik..
Sniegas
Regėti jį - sąlygų atsimainymas; braidyti po jį - įpulti į vargą; regėti sningant - kliūtys; tirpstąs sniegas - gera ateitis;..
Snukis
Jeigu sapne matote kažkieno snukį, - gresia pavojus: jus apgaus priešai, todėl laukia didžiuliai sunkumai. Snukį, bjaurų ar baisų..
Socialistas
Sapne matyti socialistą reiškia, kad jūsų padėtis visuomenėje bus labai gera, nors ir nesirūpinsite savo reikalais. Jeigu sapne jūs pats..
Sodas
Vaikščioti po jį - gyvenimas be didelių vargų. ..
Sodas
Sapnuoti gražiai sutvarkytą ir prižiūrėtą sodą reiškia laimę ir augančią gerovę. Prižiūrėti sodą reiškia būsimą turtą...
Sodas
Sapne regėti sodą, pilną prinokusių vaisių - atpildas už puikią tarnybą arba puikios perspektyvos versle. Moterims šis sapnas žada..
Sodinti
Jei sapnuojate, kad ką nors sodinate, reiškia, kad nelabai tolimoje ateityje rinksite savo sunkaus darbo vaisius. ..
Sofa
Sapnuoti sofą, ant jos sėdėti ar gulėti reiškia gerus laikus, džiaugsmą. Tačiau gulėjimas ant sofos turi ir neigiamą reikšmę -..
Sostas
Sėdėti jame - pagarba ir turtas. ..
Sostas
Sostas sapne pranašauja planų sėkmę, pagarbą ir turtą. Jeigu sapne sėdite soste, - jūsų laukia sėkmė. Tačiau nusivilsite, jeigu..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai