Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Sostinė
Sapnuoti sostinę reiškia, kad savo laimę rasite dideliame mieste. ..
Spalis
Jeigu sapnuojate spalio mėnesį, - jūsų reikalai klostysis gerai. Galimos naujos pažintys, kurios taps tikra draugyste. Gražus saulėtas..
Spalva
Šviesios spalvos reiškia gyvybingumą, šviesias pozityvias mintis, dvasinį pakilimą. Pilkai arba gelsvai rusva, juoda, ruda spalvos..
Spalvos
Apskritai, sapno menu matyti spalvoti žmones arba daiktai turėtų tikrovėje atitikti tokios pat spalvos asmenis ir daiktus. Aiškios ir gyvos..
SpanguolĖs
Spanguoles sapne valgyti - nelaimės ir ašaros. ..
Sparnai
Jeigu regite sparnus, vadinasi, nugalėsite visus vargus ir išpuolius. Jeigu sapnuojate, kad esate su sparnais, vadinasi, baiminsitės dėl..
Sparnai
Sparnus turėti - didelį pasisekimą gyvenime; sparnus turėti suplyšusius - netikėtą nelaimę; gulbės sparnus matyti - didelį..
Sparnas
Sapnuoti sparnus reiškia dvejopai: ir laisvę, ir lengvabūdiškumą arba paviršutiniškumą. Paukščių sparnai reiškia moterų apgaulę,..
Sparva
Sapnuoti sparvą yra labai bloga pranašystė ir reiškia šmeižtus ir apkalbas, kuriuos skleis nedorėliai. Sapnuojantįjį yra apsupę..
Spaustukai
Sapnuoti, kad gvildenate riešutus spaustukais - liūdnos naujienos. Galima neteisybė, kuri jus skaudins. ..
Spaustuvas
Sapnuoti spaustuvus yra įspėjimas: būkite atsargus! yra žmonių, kurie siekia jus išsunkti. ..
SpaustuvĖ
Spaustuvę sapnuoti - užgrius dideli rūpesčiai arba tai supratimo ženklas. Jeigu sapnuojate, kad esate spaustuvėje, - saugokitės šmeižto..
Spaustuvė
Spaustuvė - rūpesčiai. ..
Spektaklis
Jeigu sapnuojate, kad spektaklis teikia malonumą, o jame daug muzikos ir šokių, - greitu laiku sužinosite malonias naujienas ir mėgausitės..
Spenelis
Sapnuoti, kad matote moters spenelį, reiškia, kad jus surys neleistini ir nesveiki jausmai. Maitinančios moters speneliai reiškia, kad..
Spiečius
Sapnuoti bičių spiečių reiškia, kad jūsų santuoką skaidrins daug vaikų. Sapnuoti širšių spiečių reiškia, kad jūs atsidūrėte..
Spinduliai
Spinduliai sapne - malonios žinios ar atradimai. ..
Spinduliai
Spinduliai - malonus sužinojimas. ..
Spinduliuojantis
Sapnuoti ką nors spinduliuojantį iš džiaugsmo reiškia, kad netrukus gausite labai linksmą žinią. ..
Spindulys
Sapnuoti saulės spindulį reiškia pergalę ir sėkmę. Jei spindulys krinta į jūsų lovą, reikštų būsimą ligą. Spindulys, krintantis..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai