Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Stabas
Sapnuoti savo stabą reiškia, kad jūs neteisingai elgiatės su vienu asmeniu. ..
Stabas
Sapne nuvainikuoti stabus reiškia sielos tvirtumą ir savitvardą ateityje. Varginantis darbas nekliudys jums siekti garbės. Jeigu sapnuojate,..
Stadionas
Sapnuoti, kad esate stadione ir žaidžiate arba dalyvaujate varžybose, yra labai palanki pranašystė. Yra rimta galimybė, kad jūsų vaikai..
Staigiliūtis
Sapnuoti, kad užėjo staigi liūtis, reiškia, kad galite būti ramus. Niekas jums negali pakenkti. Esate lyg plieninėje statinėje. ..
StaklĖs
Sapne regėti, kaip prie audimo staklių dirba nepažįstamas žmogus reiškia didžiulius nemalonumus ir susierzinimą, taip pat kvailas..
Stalas
Sapnuoti padengtą stalą, apkrautą žėrinčiais indais, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus laimingas ir pasiturimas. Sapnuoti tuščią..
Stalas
Jeigu sapnuojate stalą be staltiesės, vadinasi, greitu laiku užimsite nepriklausomą padėtį, todėl ir kitų klestėjimas jūsų..
Stalas
Dengti jį - pralobsi; nudoroti - neteksi uždarbio. ..
Stalius
Sapne matyti stalių reiškia iŠ pirmo žvilgsnio malonų darbą, kuris atims daug laiko ir energijos. Dirbantį su medžiu stalių sapnuoti -..
Stalius
Stalius - arti santuoka. ..
Stalius
Sapnuoti stalių reiškia: kad ir kas atsitiktų, jums duona bus užtikrinta. ..
StaltiesĖ
Staltiesę švarią sapnuoti - jūsų namuose tvarka. Nešvarią - viskas nueis šuniui ant uodegos suplyšusi staltiesė ant stalo - barniai..
Staltiesė
Sapnuoti staltiesę reiškia, kad būsite pakviestas atlikti labdaringą darbą. Jei sapnuojate vynu sulaistytą staltiesę, reiškia, kad labai..
Statinaitė
Jei sapnuojate statinaitę, reiškia, kad neturite nieko bijoti. Esate apsaugotas nuo bet kokių intrigų ir nuo bet kokių pavojų. ..
StatinĖ
Jeigu sapnuojate statinę, vadinasi, bus abejonių, painiavos dėl jūsų kvailumo. Matyti daug statinių - turto pagausėjimas. Sunumeruotos..
Statinė
Tuščia - nemalonumai; pilna - turtas; kiaura - nuostoliai; be dugno - bergždžias darbas; risti prieš save - geras uždarbis; regėti daug..
Statinė
Jei sapnuojate tuščias statines, reiškia, kad jums puikiai seksis reikalai ir kad turėsite ko statines pripildyti. Sapnuoti pilnas vyno..
Statula
Sapne matyti statulą reiškia išsiskyrimą su mylimu žmogumi, galbūt jūsų silpnumas pakenks norų išsipildymui. Vyro statula - liūdesys...
Statula
Statula - maloni ateitis; parversti - kliūtys. ..
Statyti
Statyti sapne - sunkus, bet gerai apmokamas darbas. Matyti statybos aikštelę, kurioje vyksta statybos darbai, reiškia pasisekimą..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai