Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

SŪris
Sūrį kietą sapnuoti - gausite laišką. Šviežią - nauda ir ramybė. Slėgti sūrį - naudingas darbas, kuriuo pasinaudos kiti pjaustyti..
Sūdyti
Sapnuoti, kad sūdote kokį patiekalą, reiškia, kad netrukus turėsite galimybę pasiekti stulbinančią sėkmę. ..
Sūnus
Sūnus - negalavimas. ..
Sūnus arba duktė
Apskritai, sapnuoti savo vaikus reiškia santarvę ir ramybę jūsų namuose. Jei sapnuojate, kad turite vieną sūnų ar dukrą, reiškia..
Sūpuoklės
Sapnuoti, kad supatės sūpuoklėse, reiškia: nelįskite į jokį verslą, nes galite sužlugdyti sumanymą. Bet jei sapnuojate, kad kiti..
Sūpuoklės
Sūpuokles matyti arba jomis suptis - savo sumanymą pakeisti; supti gražią mergaitę. - saugokis apgaulingos moterų meilės; supantis..
Sūris
Valgyti jį - sulaukti laukiamo pakvietimo; pjaustyti - operacija. ..
Sūris
Sapnuoti sūrį reiškia, kad įsimylėsite valstietį arba valstietę ir su juo (su ja) turėsite kūdikį. ..
Sūris (fermentinis)
Sapnuoti, kad valgote fermentinį sūrį, reiškia pajamas ir pelną. Vien tik matyti fermentinį sūrį reiškia apgaulę ir nemalonumus. Per..
SĄmokslas
Sapne regėti sąmokslą reiškia, kad žengsite neteisingus žingsnius biznio srityje, ir juos bus sunku atitaisyti. ..
SĄnariai
Sapne matyti žmogaus sąnarius neturtingiems -turtas, o turtingiems - gėda ir pažeminimas. Patinę sąnariai reiškia, kad jūsų finansiniai..
SĄsiuvinis
Sąsiuvinis sapne - patarimas mokytis. ..
SĄskaita
Jeigu sapne jums pateikia sąskaitą, kurią turite apmokėti, vadinasi, papulsite į pavojingą situaciją ir kreipsitės pagalbos į..
SĄvartynas
Išmesti ką nors į sąvartyną - padarysite ryžtingą žingsnį. Ieškoti ko nors sąvartyne - pasirinksite ne visai tinkamą sprendimą. ..
SĄvarŽĖlĖ
Sąvaržėlė sapne pranašauja mažus nemalonumus. ..
SĄŽinĖ
Tyrą sąžinę turėti - dvasioje vyraus ramybė. Sąžinės graužatis sapne reiškia, kad dėl nemokšiškumo ir sielos tamsumo galite..
Sąmokslas
Jei sapnuojate, kad esate įpainiotas į sąmokslą, reiškia, kad savo tikslui pasiekti nuėjote ne tuo keliu. ..
Sąsiuvinis
Jei sapnuojate sąsiuvinį, reiškia, kad trumpam laikui pertrauksite varginantį darbą, galėsite atstatyti savo jėgas ir neleisti, kati jos..
Sąvadautojas
Sapnuoti sąvadautoją reiškia, kad to nenorėdamas, sukelsite nemalonią pavydo sceną. ..
SĖja
Jeigu sėją sapnuoja žmonės, nieko bendra neturintys su žemės darbais, vadinasi, jų dalykinė veikla duos pelno. Matyti sėjant kitus arba..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai