Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

ŠliauŽti
Sapne šliaužti per akmenis reiškia, kad nepasinaudosite palankiomis aplinkybėmis. Jeigu šį sapną sapnuoja moteris, ji gali prarasti..
ŠliurĖs
Jeigu sapne matote šliures, vadinasi, jūsų laukia nesėkmingas meilės romanas arba rizikinga intriga. Jūs rizikuojate tapti vedusio..
Šliurė
Sapnuoti šliures reiškia skurdą, vargą ir rūpesčius. Jei sapnuojate šliurių porą, reiškia, kad dėl nemalonios ir pagyvenusios moters..
Šliurės
Avėti jomis - pavykusi santuoka; adyti - pasitenkinimas; suplyšusios - santuokos nesantarvė. ..
ŠlovĖ
Jeigu sapnuojate, kad išgarsėjote ir jus visi šlovina, - jūsų norai neišsipildys. Sapne būti įžymių žmonių kompanijoje reiškia, jog..
Šlubavimas
Šlubuoti - nepasisekimas; matyti ką šlubuojant - patirti kokio nemalonumo. ..
Šlubis
Sapnuoti šlubį reiškia, kad kai kurie jūsų reikalai blogėja. ..
Šlubumas
Šis sapnas įspėja, kad jūsų draugystės siekia nelabai geras žmogus. Sapne šlubčioti - nelabai seksis biznis, reikės kieno nors..
Šlubė
Sapnuoti šlubą moterį yra blogas sapnas. ..
Šluota
Nauja - netikri draugai; sena - senų pažįstamų susitikimas; statyti ją į kampą - neteksi vietos; šluoti ja - neturtas; Šluoti pirkią -..
Šluota
Šluota - klestėjimas ir geri likimo posūkiai. Matyti šluotą gali reikšti nesusipratimus namuose sapnuoti, kad šluota nauja - netikri..
Šluotelė (augalo žiedynas)
Sapnuoti šluotelę reiškia, kad viena nemaloni šviesiaplaukė moteris jums pasiūlys puikų verslą, ir jūs daug prarasite, jei jo..
Šluoti
Šluoti su Šluota- neturtas. Sapnuoti, kad šluojate savo namuose reiškia namų šilumą, santarvę su vyru ir vaikais. Šluoti ne savo..
Šlykštus
Jei sapnuojate kokį nors šlykštų vaizdą, reiškia, kad netrukus jūsų veidas nušvis, kai pamatysite nuostabų ir netikėtą vaizdą. ..
ŠmeiŽtas
Jeigu sapne drauge su kitais šmeižiate ir apkalbate kitus, vadinasi, aplinkybės pasikeis į blogąją pusę. Sapnuoti, kad draugai apkalba..
Šmeižti
Sapnuoti, kad kažką šmeižiate, reiškia, kad netrukus prarasite savo draugų pagarbą ir pasitikėjimą. Apskritai būtų geriau, jei..
ŠmĖkla
Daug šmėklų sapne - daug ir nemalonumų. Baltą šmėklą sapnuoti - džiaugsmas ir garbė. Juodą - kančios. Su Šmėklomis kovoti sapne ir..
Šmėkla
Sapnuoti baltai apsirengusią šmėklą reiškia, kad jūs per daug fantazuojate, ir tai jums pakenks. Jei sapnuojate juodai apsirengusią ir..
Šmėkla
Šmėklą maryti - nuliūdimą ir išgąstį: šmėklą baltą matyti - gerą ir laimingą nuotykį. Pačiam būti su šmėklos juodais rūbais..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai