Sapnai prasidedantys S

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Sausra
Tai blogas sapnas, kuris reiškia nesutaikomus tarptautinius konfliktus, didelį kraujo praliejimą. Galimi laivų sudužimai ir kitos..
SaviŽudybĖ
Jeigu sapne sužinojote apie draugo savižudybę, vadinasi, teks daug jaudintis, kol išspręsite svarbų klausimą. ..
Scena
Matyti prieš save sceną - jums nesako teisybės. Aktoriui matyti sceną - nedidelis pelnas. Pačiam būti scenoje - sužinosite apie kažkokį..
Scena (teatro)
Jei sapnuojate, kad esate teatro scenoje, reiškia, kad esate priėmęs vienintelį savo gyvenime puikų sprendimą. Keiskite kelią, kol dar..
Schema
Jei sapnuojate, kad braižote schemą, reiškia: jei norite išlaikyti šį išbandymą, būkite ramesnis ir atsargesnis. ..
Segtukas
Sapne regėti segtukus reiškia šeimyninius barnius ir nesantaiką. Šis sapnas perspėja merginas, kad su jomis gali grubiai pasielgti..
SegĖ
Matyti sapne segę vyrui - turtinga moteris. Moteriai toks sapnas gali pranašauti vienatvę. Pamesta segė pranašauja nesutarimą tarp..
Seifas
Sapne matyti seifą reiškia, kad jūsų biznis patikimas, o meilė ir draugystė tvirta. Jeigu sapne matote, kad seifas tuščias, - nelaimė...
Seilių putos
Sapnuoti seilių putas nėra palankus ženklas. Sapnuoti, kad kam nors iš burnos drimba putos, reiškia jūsų sutuoktinio ligą ir mirtį. ..
SeilĖs
Seilės gali reikšti bereikalingas išlaidas. Sapne ryti seiles reiškia džiaugsmą. Išspjauti seiles - nelaimė, liūdesys ar liga. ..
Seilės
Jei sapnuojate, kad jums nuolatos reikia ryti seiles, kad ir kaip būtų perdžiūvusi burna, reiškia, kad netrukus atsidursite skurdo ir..
Seklys
Jeigu sapnuojate, kad seklys seka jūsų pėdomis, nors jūs nesate nusikaltę, - laimė ir garbė artėja prie jūsų. Jeigu jūs jaučiatės..
Seklys
Sapnuoti seklį reiškia, kad esate gudrus, bet jei nebusite pats atidus, būsite mulkinamas. ..
Sekta
Sapne regėti kokią nors sektą reiškia, kad malonumų ieškosite svetimoje šalyje. Jeigu sapnuojate, kad esate kažkokios sektos narys,..
Sekti
Jei sapnuojate, kad sekate ką nors arba verčiate kitą ką nors sekti, reiškia, kad savo kvailais pavydo skandalais nukankinsite asmenį,..
Sekvoja
Sapnuoti sekvoją yra geras ženklas visiems; tapsite vieno seno tyrinėtojo ypač artimu draugu ir patikėtiniu. ..
Seminarija
Seminariją sapnuoti ar joje būti - jums primenamos senos skolos. Leisti į seminariją mokytis vaikus - jūsų vaikai bus laimingi..
Seminarija
Sapnuoti seminariją reiškia, kad turėsite sūnų arba dukterį, kurie taps vienuoliais. ..
Semti
Semti sapne vandenį - ašarų pakalnės. ..
Semtuvas
Sapnuoti semtuvą reiškia, kad laukia sunkus darbas, kuris jums suteiks ir pasitenkinimą. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai