Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vimpelas
Sapnuoti vimpelą reiškia būsimą pergalę. ..
Vinis
Raštijų - viltys įvyks; kalti jas - tinkamai nusistatysi; tiesinti - taupumas; dirbti - darbuosies naudingai sau ir kitiems. ..
Vinis
Vinys - pyktis ir nusivylimas. Matyti sapne vinis - sielos ir kūno skausmai. Taip pat gali reikšti svarbių reikalų sutvarkymą. Jeigu..
Vinis
Sapnuoti vinį ar vinis reiškia netikėtą žinią. Jei sapnuojate pasagvinę, reiškia gerą pranašystę. Tačiau jei pasagvinė arba vinis..
ViolonČelĖ
Jei sapne matote violončelę, - namuose ar darbe teks kažką perstatyti į kitą vietą. Klausytis violončelės - priminimas, kad esate..
Virimas
Matyti ką verdant - gyvensi pertekliuje. ..
Virinti
Sapnuoti, kad matote ką nors verdamą, reiškia, kad netikėtas ir skaudus įvykis jūsų gyvenimą apvers aukštyn kojom. ..
Virtamėsa
Sapnuoti, kad ragaujate virtą mėsą, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus ramus ir pasiturimas. ..
VirtuvĖ
Virtuvė - kritinė padėtis, depresija. Tai įspėjantis sapnas, jog būtumėte viskam pasiruošę. Jeigu moteris sapnuoja, kad jos virtuvėje..
VirvĖ
Surišta virvė pranašauja stiprią draugystę. Suraizgyta virvė - pyktis ir apkalbos. Matyti sutrūkinėjusią virvę - prasta sveikata jei..
Virvė
Regėti ją vejant - nelengvai pasieksi tikslą; lipti ja aukštyn arba leistis žemyn - netikrame esi kelyje; nupjauti - nuskriausti ką nors. ..
Virvė
Apskritai sapnuoti virvę reiškia sunkumus, vargus ir pavojų. Kanapinė virvė reiškia smunkančią gerovę. Jei sapnuojate, kad virvę..
Viryklė
Sapnuoti virykles apskritai, reiškia, kad blogos apkalbos pakenks jūsų geram vardui. ..
VirŠininkas
Jeigu sapnuojate savo viršininką, vadinasi, esate nekompetentingi todėl negalite dirbti vadovaujančio darbo. Jeigu sapne esate viršininkas..
VirŠus
Sapne būti aukštai reiškia, kad jūsų laukia naudingi nepažįstamų žmonių pasiūlymai sapnuoti kad kažkas kabo virš jūsų ir tuoj..
VirŽiai
Sapne regėti viržių žiedus - džiaugsmingi įvykiai..
Virėja
Regėti verdančią - sutvarkytas gyvenimas. ..
Viskis
Jeigu sapnuojate viskio butelį, vadinasi, susirūpinsite savo reikalų klestėjimu. Jeigu geriate viskį, tai po daugelio nusivylimų pajusite..
Vizitas
Jeigu sapne kažką aplankote, vadinasi, galite tikėtis malonių įvykių. Aplankyti sapne draugus - geros naujienos. Bet jeigu vizito metu..
ViŠČiukas
Viščiuką sapnuoti - bloga sveikata, nemalonus apsilankymas, po kurio bus tik apkalbos ir liūdesys. Sapne matyti ką tik išsiritusius..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai