Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Višta
Matyti kiaušinius dedant- turtų padaugėjimas; vištą kvaksint girdėti - netikėtą liūdesį; laukine vištą girdėti giedančią - kokią..
Višta
Sapnuoti baltą vištą reiškia vislumą. Sapnuoti spalvotą vištą reiškia veidmainiškumą, apgaulę. Sapnuoti riebią vištą reiškia..
Vištidė
Sapnuoti vištidę yra gerovės ir ramaus gyvenimo ženklas. ..
Vištų narvas
Sapnuoti vištų narvą nėra geras ženklas: prieš mirtį kokią dieną praleisite kalėjime. ..
Viščiukas
Sapnuoti viščiuką reiškia, kad aplink jus visą laiką cypsi žmones, kurie iš jūsų iškapstys daug pinigų. ..
Vogimas
Pinigus vogti - būsi primuštas. ..
Vogti
Vogti sapne - negerbiate savęs ir kitų. ..
Vogti daiktai
Sapnuoti, kad pavogėte ir nežinote, kur paslėpti vogtus daiktus, reiškia, kad padarėte kažką negera ir tai reikia atitaisyti. ..
Vokai
Matyti juos - greit gausi laišką; vokų viršelius matyti - saugokis nemalonumų; atplėštą voką matyti - saugok laiką, kad neturėtum..
Vokas
Sapnuoti voką - blogas ženklas. Jis pranašauja blogas naujienas. Sapne matyti vokus - nemalonumai. Sapnuoti spalvotus vokus - trumpas..
Vokas (su dokumentais)
Per sapną matyti voką su dokumentais reiškia, kad atskleisite svarbią paslaptį. ..
Vokietis
Vokietį sapnuoti, su juo bendrauti - barniai, taip pat saugokitės išnaudotojų. Vokietaitę sapnuoti - moterys gerbs švarą, o vyrai..
Vokietis
Matyti - saugokis visokių išnaudotojų; vokietaity matyti arba su ja kalbėtis - moterims švaros pamėgimą, o vyrams gerą žmoną;..
Vonelė
Sapnuoti vonelę yra pertekliaus (turto) ženklas. ..
Vonia
Jeigu jaunuolis ar mergina maudosi vonioje -didelis širdies skausmas dėl mylimo žmogaus ir baimė prarasti apie jį gerą nuomonę. Šis..
Vonia
Maudytis joj - laimė. ..
Voras
Regėti jį - klotis, nugalabyti jį - pergalėsi savo priešą. ..
VORAS Voras
Jeigu sapne regite vorą - palankus likimas. Jeigu būsite atidūs ir aktyvūs, tai reikalai klostysis gerai sapne matyti vorą su kryžiumi ant..
Voras
Vorai yra išdavystės, rietenų ir teisminių procesų simbolis. Sapnuoti vorus reiškia apgaules ir žalingus ginčus. Sapnuoti, kad..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Transfer Money

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai