Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Voratinklis
Sapnuoti, kad voras audžia voratinklį - ramybė ir laimė namuose. Sapnuoti, kad voras audžia didžiulį voratinklį -geros perspektyvos...
Voratinklis
Regėti jį - įkliūsi į kokį nemalonumą. ..
Voratinklis
Sapnuoti voratinklį yra labai gera pranašystė ir reiškia susitaikymą šeimoje arba su mylimu asmeniu. Sapnuoti, kad jus uždengė..
Votis
Votį sapnuoti ant rankos - perspėjimas: saugokite savo vaikus. Sapne regėti votį ant savo kaktos - liga. Ant kitos kūno dalies -..
VoverĖ
Jeigu sapnuojate voveraites, vadinasi, mieli širdžiai draugai greitai jus aplankys. Šis sapnas žada ir pasisekimą darbe. Voverė su..
Voverė
Jei sapnuojate voverę, reiškia, kad per daug skubate pasiekti tai, ko norite, bet to nepastebite. Beskubėdamas apleidote ir savo pareigas. ..
Voverė
Regėti ją - netikėtas džiaugsmas; pagauti - pavojus; būti jos kandžiojamam - rūpestis dėl vaikų arba vyro. ..
Vožtuvas
Sapnuoti vožtuvą reiškia, kad vieninteliu žodžiu priversite jums žinomą asmenį padaryti tai, ko siekiate. ..
Vyjimas
Matyti vijimą - pagaliau nurimti; vejamam būti - būsi apšmeižtas. ..
Vynas
Leistis j rūsį, kur pilna butelių ir statinių su vynu - malonūs įspūdžiai statinės su vynu - prabanga. Jeigu perpilate vyną iš vieno..
Vynas
Gerti jį - tavo rūpesčiai neis niekais; raudonas - visados esi nusiteikęs; baltas - būsi patenkintas; palieti jį - pražudyti savo laime. ..
Vynas
Sapnuoti, kad saikingai geriate vyną, yra geras ženklas, o jei sapnuojate, kad genate be saiko, tai yra nepalankus sapnas. Vynas yra..
Vynininkas
Sapnuoti, kad matote vynininką arba kad pats esate vynininkas reiškia, kad jūsų senatve bus rami ir be rūpesčių. ..
Vynmedis
Sapnuoti vynmedį - pasisekimas ir laimė. Gera sveikata žadama tiems, kurie sapnuoja žydintį vynmedį. Jeigu sapnuojate, kad vynmedžio..
Vynorūsys
Sapnuoti, kad nusileidžiate į vynu rūsį, reiškia didelę laimę. Sapnuoti tuščią vyno rūsį reiškia silpną sveikatą, fizinį..
Vynuogių degtinė
Sapnuoti, kad geriate vynuogių degtinę (grapą), reiškia, kad susituoksite su jaunikaičiu ar mergina, kilusiais iš kalnuotos vietos. ..
Vynuogių skynimas
Sapnuoti, kad skinate gausų vynuogių derlių yra geras ženklas: netrukus gausite puikų pelną. Kiek sapnas yra palankus ar nepalankus,..
VynuogĖs
Vynuoges sapnuoti - geras derlius ir gera sveikata. Jeigu matote vynuoges, kabančias ant šakų -greitu laiku pasieksite aukštą padėtį..
Vynuogės
Sapnuoti vynuogių kekes yra geras ženklas. Valgyti vynuoges reiškia pajamas ir sėkmę. Skinti vynuoges reiškia gerą sėkmę. Džiovintos..
Vynuogės lapas
Jei sapnuojate vynuogės lapą, reiškia, kad neturite pasitikėti kieno nors pažadais. Turite prisiminti, kad versle yra labai svarbūs faktai..
Transfer Money

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai