Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vyras
Regėti seną - ilgas gyvenimas; stambų - patirsi malonių valandėlių; jauną - rūpesčiai, girtą vyrą - bus barnių. ..
Vyras
Sapnuoti vyrą gerąja prasme reiškia džiaugsmą ir pasitenkinimą. Jei vyrą sapnuoja moteris, reiškia intrigas ir nepriteklius. Sapnuoti..
VYRAS Vyras
Sapne regėti vyrą - malonios valandėlės. Jaunas vyras - rūpesčiai jeigu sapnuojate gražų, gerai nuaugusį ir apsukrų vyrą, -..
Vyras (žmonos)
Jei sapnuojate savo vyrą, reiškia santarvę ir ramybę šeimoje. Jei esate netekėjusi ir sapnuojate, kad turite vyrą, reiškia, kad dar..
Vyrija
Būti joj - susiginčysi su kuo. ..
Vyskupas
Vyskupą sapnuoti dėstytojams ir rašytojams -kančios, širdies drama. Jeigu prekybininkas sapne regi vyskupą, vadinasi, jo laukia nevykę..
Vystyklai
Ramus gyvenimas. ..
Vystyklai
Vystyklus sapnuoti - ramiai gyvensite. Matyti vystyklus iš tolo - bloga žinia, kuri jus nuliūdins. Vystyti kūdikį reiškia, kad reikia..
Vystyti
Sapnuoti, kad matote vystant kūdikį, reiškia, kad netrukus jūsų šeimą pradžiugins dar vienas kūdikis. ..
Vytis
Jei sapnuojate vytį, - nesate abejingi lietuvos reikalams. Sapnuoti gyvą vytį - dalyvausite kokioje nors valstybinėje ar tautinėje..
Vyturys
Vyturys sapne perspėja, kad kažkur vėluojate. Žiemą girdėti vyturį - gera naujiena. ..
VyŠnia
Jeigu sapnuojate vyšnias, vadinasi dėl savo draugiškumo ir nesavanaudiškumo būsite populiarūs. Žydinčios vyšnios - verslo klestėjimas,..
Vyšnios
Raškyti jas - linksmybė; valgyti - malonios valandėlės. ..
VyŽos
Vyžas sapnuoti - didelis pasiryžimas. Avėti vyžomis - skurdas. Suplyšusios vyžos - šmeižtas. Sapne pinti vyžas - naujas darbas, kuris..
Vyžos
Matyti- didelį pasiryžimą darbuose;vyžomis avėti - neturtingumą ir pažeminimą; parduoti vyžas - didelį džiaugsmą ir nusikratymą..
VĖdarai
Matyti daug vėdarų, bet jų nevalgyti, nors jie apetitiški, - ilgai teks dirbti sunkų, bet malonų darbą, už kurį gausite gerą..
VĖduoklĖ
Vėduoklę sapnuoti - labai malonios naujienos, netikėti džiaugsmingi įvykiai. Jeigu sapne jauna moteris vėduojasi gražia vėduokle,..
VĖjas
Greitai eiti prieš vėją - tai sapnas, kuris suteiks žvalumo ir ryžto, siekiant užsibrėžto tikslo. Jei vėjas pučia į nugarą -..
VĖliava
Sapnuoti savo valstybės vėliavą plazdančią giedrame dangaus fone - pergalė prieš priešus. Sapne matyti nacionalinę vėliavą karo metu..
VĖluoti
Vėluoti sapne - esate tinginys. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai