Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

VĖtra
Vėtrą su lietumi sapnuoti - išsipildys svajonės. Būti vėtros pagautam - perspėjimas: saugokitės nelaimės. ..
VĖŽlys
Jeigu sapnuojate vėžlį, vadinasi, netikėtas atsitiktinumas suteiks džiaugsmą ir sielos ramybę; tai turės įtakos ir jūsų darbui. Jeigu..
VĖŽys
Sapne matyti vėžius reiškia didelę turtingų draugų paramą. Raudoną vėžį sapnuoti - būsite sugėdinti, teks raudonuoti. Vėžį,..
Vėbras
Stropumas ir patvara aukštai iškels tave; regėti arba vilkėti - turto padidėjimas. ..
Vėduoklė
Sapnuoti vėduoklę jei esate moteris, reiškia, kad jūsų vyras sukels pavydo sceną dėl to, kad jūs parodysite prielankumą jūsų su vyru..
Vėjas
Jo ūžimas - nuotykis. ..
Vėjas
Jei sapnuojate, kad atsidūrėte vėjo sūkuryje, audroje, reiškia, kad jūs uždegsite beprotišką aistrą, kuri sugriaus jūsų gyvenimą,..
Vėliava
Regėti plevėsuojančią - didelis džiaugsmas. ..
Vėliava
Sapnuoti vėliavą yra geras ženklas, o sapnuoti, kad nešate vėliavą, reiškia neabejotiną pergalę. Nuleista vėliava reiškia gedulą..
Vėrinys (koljė)
Sapnuoti vėrinį turi persekiojimo požymį, o jei vėrinys yra perlų, tada yra blogas ženklas. Tačiau, jei vėrinys yra briliantinis, tai..
Vėtra
Sapnuoti baisios vėtros laužomus medžius reiškia, kad jums gresia didelis pavojus. ..
Vėzdas
Sapnuoti vėzdus arba lazdas yra blogas ženklas ir pataria būti atsargiu ir veikiant, ir kalbant, jei nenorite dėl menkniekių atsidurti..
Vėžlys
Sapnuoti vėžlį reiškia, kad esate lėtas ir neaktyvus tvarkydamas savo reikalus. Kad ir kaip jūs stengiatės, jus karjeros laiptais kilsite..
Vėžys
Regėti jį - turi netikrų draugų; gaudyti vėžius - santuokos laimė; valgyti - laimė visur kur. ..
Vėžys
Sapnuoti vėžį yra blogas ženklas ir reiškia skyrybas ir susiskaldymą. Valgyti vėžį reiškia nelaimę. Apskritai vėžys, ypač upinis,..
Vėžys (liga)
Sapnuoti, kad sergate vėžiu, reiškia, kad turėsite puikią sveikatą. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai