Sapnai prasidedantys V

SMS sapnininkas - siųsk SMS numeriu 1656 sapnavau SAPNAS ir gauk sapno reikšmę!
sms kaina tik 1 LT

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vaistai
Vaistus sapnuoti - bloga sveikata. Sapne gerti malonaus skonio vaistus - paini situacija, kuri pakreips gyvenimą į gerąją pusę. Jeigu..
VaistaŽolĖs
Vaistažoles sapnuoti - jūsų darbas bus sąžiningas ir pelningas. Vaistažoles rinkti - būsite laimingi, sveiki, darbas bus pelningas,..
Vaistažolių nuoviras
Jei sapnuojate, kad gaminate vaistažolių nuovirą, reiškia, kad skaudės gerklę. Jei sapnuojate, kad vaistažolių nuovirą kiti pagamino,..
Vaistininkas
Pakliūsi į nemalonią draugiją. ..
Vaistinė
Jei sapnuojate vaistinę, reiškia, kad turite geležinę sveikatą, bet jums reikia truputį prasiblaškyti. Jei galite, išvykite į neilgą..
Vaivorykštė
Sapne regėti vaivorykštę reiškia laimę, ypač verslo ar su pinigais susijusių reikalų klestėjimą; jeigu Įsimylėjusieji sapne mato..
Vakaras
Jei sapnuojate, kad atėjo vakaras, vadinasi, jūsų svajonės neišsipildys, o poelgiai bus neteisingi. Sapne matyti vakare dangų, pilną..
VakarienĖ
Vakarienės laukti - nuobodulys. Jei valgote vakarienę savo namuose - priminimas, kad laiku atliktumėte užduotis ir įsipareigojimus. Jei..
Vakarienė
Sapnuoti, kad vakarieniaujate, reiškia, kad jus pradžiugins šeimos narių suėjimas. Sapnuoti, kad vakarieniaujate vienas, reiškia..
VakaronĖ
Jeigu sapnuojate, kad esate vakaronėje su nepažįstamais žmonėmis, kurie jus užpuola ir atima pinigus arba brangenybes, - turite priešų..
Valdininkas
Regėti jį - kitų painiojimas į tavo reikalus. ..
Valdyti
Valdyti sapne vargšui žmogui - nemalonumai, o turtingam - pelnas ir laimė. Leisti kitam valdyti - klaidingos mintys. ..
Valerijonas
Sapnuoti valerijoną reiškia, kad būdamas vyresnio amžiaus sirgsite nervų ligomis ir kentėsite nuo artrito. ..

Paskutiniai komentarai sapnininke

Reklama

© Geras-sapnininkas.lt, sapnų reikšmės, ką reiškia sapnuoti, sapnininkas. Reklama | Receptai | Anekdotai | Sveikinimai | Interneto svetainių kūrimas | Valiutų kursai | Valiutos kursai